Tábor – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.) | Kobra – Pardubice 2:3 (po pr.) | Plzeň – Mladá Boleslav 2:3 (0:2 po s.n.)
Liberec – Chomutov 4:3 (kon.) | Hvězda Praha – K. Vary 4:6 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 1:5 (kon.)
Zlín – Poruba 3:5 (kon.) | Technika Brno – Jihlava 2:9 (kon.) | Sparta – Motor ČB 11:4 (kon.)
Slavia – Mountfield HK 2:4 (kon.) | Olomouc – Havířov 5:1 (kon.) | Přerov – HK MD Šumperk 3:5 (kon.)
PZ Kladno – Kladno 0:8 (kon.) | Vsetín – Vítkovice 2:5 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:5 (0:0, 0:3, 2:2)
HC Vítkovice Ridera
Čtvrtek 16.09.2021, 19:15 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga dorostu • Skupina Východ

To je od nás vše. Těšíme se na vás u dalšího utkání Extraligy dorostu. (21:13:39)

V polovině třetí třetiny to vypadalo, že by domácí mohli vyrovnat, kdy dali za sebou dva rychlé góly. Tyto šance jim však ke konci třetiny sebrali Vítkovičtí, kteří se opět dostali do trojbrankového vedení.

59:45
    Poslední sekundy utkání se odehráli ve středním pásmu.

58:48
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Autorem brány je ROBERT CHLÁN. Asistence: Marcus Saxa.

57:36
    Hosté opět navyšují svůj náskok střelou MARTINA MILATY. Asistence: Bez asistence.

56:42

55:58
    Hra je u Smolka, kde vsetínští snaží vyrovnat skóre.

54:42
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Matějka – 2 min., faul kolenem).

53:58
    Centrum dění se nemění a i nadále se drží u Smolka, který musí vykrývat spoustu vyslaných střel od vsetínských hráčů.

52:24
    Domácí nabrali druhý dech a drží se v útočném pásmu.

51:04
    Vsetín právě vstřelil branku!
    A je tu další gól na konto Vsetína. Před Smolkem se strhala mela, kdy se vsetínští hráči několika pokusy snažili kotouč dostrkat až za brankovou čáru, což vítkovického gólmana dostalo doslova na záda a přes něj puk do brány vstřelil MATĚJ JURÁŇ. Asistence: Tomáš Ürge, David Pejchal.

49:34
    Vsetínští jsou nabuzení vstřeleným gólem a nadále útočí.

48:47
    Střelou SAMA BUDÍNA domácí snižují náskok Vítkovic. Asistence: David Dočekal.

47:54
    Po vjezdu Juráně na led se vsetínští dostali k bráně hostů, na kterou střílí.

46:28

45:58
    Domácí mají nyní spousty práce s obranou své brány.

44:28
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Juráň – 2 min., sekání).

44:24
    Hosté mají pod svými hokejkami kotouč už skoro minuty, ke střele se však nedostávají.

Anna Pavlína Sedláčková

Branky a nahrávky: 49. Budín (Dočekal), 52. Juráň (Ürge, Pejchal) – 25. Štiak (Tobola, Milata), 25. Krčmarský (Saxa, Chlán), 32. Tobola (Štiak), 58. Milata, 59. Chlán (Saxa)

VHK ROBE Vsetín: Čada (Konečný) – Stodůlka, Zedek (A), Hrdinka, Šedlbauer (A), Kotrla, Herman – Ürge, Koláček, Juráň (C), Pořízka, Kovář, Škarka,, Budín, Frolo, Pejchal, Dočekal.
    HC Vítkovice Ridera: Smolka (Vávra) – Falhar, Fibigr, Chaloupka (A), Man, Lazár, Činčala – Krčmarský, Fojtík, Milata, Matějka, Tobola (A), Saxa, Vítek, Štiak (C), Chlán, Lerch, Žídek.

Rozhodčí: Hykel – Rožánek, Bartoň.