Pátek 17.09.2021, 21:00 • Abanca-Balaídos (Vigo) • Španělská LaLiga • 5. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:56:26)

Držení míče: 78 % : 22 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 8:8.

Je konec! Cádiz zvítězil na půdě Celta de Vigo těsně 2:1. První půl hodinka utkání nám nepřinesla skoro vůbec nic a k vidění tak nebyl příliš pohledný fotbal. Ovšem ve 38. minutě hosté otevřeli brankový účet zápasu, když se po volném kopu prosadil hlavou Lozano. Ve 43. minutě navíc Cádiz získal penaltu, kterou nejprve sice neproměnil Salvi, ale z dorážky už se prosadil Espino. Do druhé půle vstoupili domácí velmi aktivně a v 64. minutě snížil Mina. Ovšem následně začali hosté velmi dobře bránit. V 90+6. minutě mohl srovnat Murillo, ale hlavičkou trefil jen horní tyč.

90+7

90+6
    Iago Aspas centrem našel ve vápně Jeisona Murilla, ale ten poslal svou hlavičku pouze do horní tyče! Obrovská šance Celty de Vigo tak nekončí gólem.

90+6
    Jeremías Ledesma posléze už musel vyboxovat balón letící ze strany před jeho svatyni.

90+5
    Matías Dituro si to ze své brány s míčem namířil až na polovinu hřiště a následně poslal nákop do vápna, kde se ale ani tentokrát nedostali jeho spoluhráči ke střele na bránu.

90+4
    Po špatné přihrávce šli hosté do brejku, ale dopustili se jen faulu.

90+2
    Obrana Cádizu si ale poradila také s další standardní situaci Celty de Vigo a odvrátila balón do bezpečí.

90+1
    Střela domácího hráče byla zblokována a následuje rohový kop.

90
    Rozhodčí nastavuje 6 minut navíc.

89
    Brais Méndez skluzem zajel do soupeře a uviděl jasnou žlutou kartu.

87
    Následný centr z rohu byl přetažený a skončil mimo vápno. Po chvíli sice přišel další pokus o centr, ale ten nenabídl už nic.

86
    Tentokrát byl pokus o centr z pravé strany zblokován a následuje rohový kop.

85
    Celta by opět měla zařadit tak pátý stupeň, protože si nyní nemůže vytvořit nějaký souvislý tlak.

83
    Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Salvi, přichází Álvaro Negredo.

82
    Velmi špatný nákop ze strany domácího mužstva a Cádiz tak bude rozehrávat od své svatyně.