Newcastle – Leeds 1:1 (kon.)
Newcastle United
1:1 (1:1)
Leeds United
Pátek 17.09.2021, 21:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League • 5. kolo

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 7:9. Střely mimo: 8:8. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:11. (23:06:27)

Druhý poločas svou úrovní o hodně zaostal za vzrušujícím prvním dějstvím. Domácí byli lepším mužstvem, ale zůstalo při skóre 1:1, které zařídili ve 13. minutě šťastně propadnutým centrem hostující Raphinha Belolli a ve 44. po nádherné akci domácí Allan Saint-Maximin.
    Ještě předtím trefil domácí Ritche tyč, jinak první půle patřila spíše Leedsu. Po přestávce si však loňský nováček již žádnou šanci nevypracoval a naopak Meslier ho dvakrát podržel při zakončeních Saint-Maximina.

90+4

90+4
    Ještě jeden kratší závar v samotném závěru před domácí bránou. Crysencio Summerville z něj neadresoval křížnou přihrávku na kopačky spoluhráčů.

90+3
    Obě mužstva hrají v nastavení na jistotu s cílem především neinkasovat.

90+1
    Také Newcastle United dostřídal: ze hřiště odchází Joelinton de Lira, pár minut prostoru dostane Jacob Murphy.

90
    Nastavují se 4 minuty.

89
    Zraněného Lukea Aylinga střídá v mužstvu Leeds United Jamie Shackleton.

89
    Leeds se ubránil rohu a vyráží do brejku. Klichova střela zpoza šestnáctky nebyla pro Darlowa tuhým oříěkem.

88
    Hra pokračuje, urve někdo ze soupeřů v závěru zápasu premiérové vítězství v sezóně? Blíže k tomu má momentáně Newcastle, který bude rozehrávat po defenzivní práci Kalvina Phillipse rohový kop.

86
    Dnešní utkání sleduje 50 407 diváků.

85
    Uprostřed hřiště sedí v péči lékaře a maséra hostující obránce Ayling.
    83. Individuální průnik zakončil Saint-Maximin do gólmana

83
    Do pokutového území si navedl míč z brejku Saint-Maximin a proti jeho prudké levačce už musel Ilan Meslier zasahovat.

82
    Opakovaný centr po rohovém kopu poslal do vápna Ritchie a hlavičku domácího kapitána Jamala Lascellesa si Meslier pohlídal na cestě vedle tyče.

81
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Javier Manquillo, přichází Emil Krafth.