Technika Brno – Přerov 2:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kobra 4:3 (po pr.) | Ústí n/L – Kralupy n. Vltavou 4:1 (kon.)
Vsetín – Poruba 2011 4:3 (kon.) | Chrudim – Písek 1:8 (kon.)
Technika Hockey Brno
2:5 (1:0, 0:2, 1:3)
HC ZUBR Přerov
Pátek 17.09.2021, 17:45 • Hokejové haly dětí a mládeže • Liga juniorů • 3. kolo

Třetí třetina byla herně vyrovnanější, ale i přesto Zubři obraz utkání kontrolovali. Postupně si po trefách Patrika Kleniara a Matyáše Gréče vybudovali tříbrankový náskok. Ráz utkání udávaly hlavně přesilovky. Však kromě první branky Techniky padly všechny góly při nerovnovážném stavu hráčů a Gréč se trefil i ve vlastním oslabení. Ještě v téže početní výhodě domácích skóroval Josef Holcman a vykřesal pro brněnské sovy alespoň malou jiskřičku naděje. Tu o tři minuty později uhasil svou tečí v předbrankovém prostoru Radim Hradil.
    Zubři tak zůstávají neporaženým celkem východní skupiny a upevňují si první příčku.
    Ode mě je to pro dnešek vše, z Brna přeji příjemný zbytek pátečního večera. (20:06:17)

59:54
    Hra se po přerušení šest sekund před koncem stěhuje do středního pásma.

59:45

59:25
    Hostující gólman ve svém brankovišti seděl a neměl moc prostoru pro zákrok. Pospíšil ale volný prostor přestřelil.

59:06
    Blaško se po dobře mířeném střeleckém pokusu od modré čáry chyt za hlavu. Kotouč po jeho střele směřoval do levého horního rohu, který Žurek vykryl lapačkou.

58:36
    Po Trögnerově teči u levé tyče zůstal puk ležet před Žurkem, čehož si ale nikdo nevšiml. Všichni hráči se na sebe chvíli dívali, až jeden z hostujících nalezl kotouč pod svými bruslemi a poslal jej na druhou stranu.

58:13
    Zubři vyhozený kotouč dobruslili a opět se pokusili ohrozit Kubíkovu branku i ve vlastním oslabení.

57:55
    Brázda podél mantinelu vyhazuje.

57:45
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Hradil – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:02
    Brno tři minuty před koncem prohrává o tři branky, ale i tak se snaží o další útočné akce. Sever vyslal dlouhým pasem dopředu Holcmana. Domácí obránce však kotouč nezpracoval úplně adekvátně a jako první se k puku dostal brankář Žurek. Hra je přerušena.

56:26
    Přerov právě vstřelil branku!
    Přesun Přerova do útočného pásma byl rychlý, stejně tak následná kombinace a střela Adama Holíka z vrcholu levého kruhu, kterou na hranici brankoviště tečoval RADIM HRADIL. Zubři využívají další přesilovou hru. Asistence: Adam Holík.

56:02
    Stále se hraje u Žurkovy brány. Gréč rozehrává.

55:31
    Technika se osvobozuje a drží puk dál od vlastní branky. Hostující kapitán Hanák musel pro kotouč až do rohu za vlastní branku.

54:59
    Posledních pět minut před koncem třetí třetiny se začíná hrát víc do těla. Potvrzuje to nedovolený zákrok domácího obránce Blaška, který dostává dvě minuty za držení.

54:27
    Hraje se v útočném pásmu Přerova. Domácí se snaží vyhodit podél mantinelu, ale zatím se jim to nedaří.

53:34
    Technika právě vstřelila branku!
    Domácí ve své přesilové hře přece jen skórují. Sovy se usadily v útočném pásmu a na modré čáře se napřáhl JOSEF HOLCMAN, který se svou prudkou střelou trefil nad gólmanův levý beton. Asistence: Lukáš Ošlejšek.

52:49
    Pospíšilova rána od modré končí v Žurkově výstroji. Přesilová hra Techniky není úplně přesvědčivá.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 5. Fojt (Blaško), 54. Holcman (Ošlejšek) – 24. Holík (Gréč, Štíbr), 33. Štíbr (Fencl, Němec), 46. Kleniar (Němec), 53. Gréč, 57. Hradil (Holík)

Technika Hockey Brno: Kubík (Skoupý) – Kubica, Šujan, Fojt, Holcman, Šupa, Svoboda, Blaško – Ošlejšek, Sever, Růžek, Čoupek, Lajoš, Trögner, Vlach, Líska, Vrána, Pospíšil.
    HC ZUBR Přerov: Žurek (Hanáček) – Nesvadba, Billa, Holík, Hanák, Gréč, Němec, Kruták – Fencl, Kleniar, Mašek, Hradil, Hlůšek, Buršík, Štíbr, Kolařík, Brázda, Švejda.

Rozhodčí: Kohoutek – Jurčík, Štěrba