Zbuzany – Ml. Boleslav B 1:1 (kon.) | Přepeře – Hr. Králové B 0:4 (kon.) | Teplice B – Jablonec B 2:2 (kon.)
Živanice – Velvary 3:1 (kon.)
FK Teplice B
2:2 (1:1)
FK Jablonec B
Sobota 18.09.2021, 11:00 • 1.FC Dubí • Česká fotbalová liga (B) • 8. kolo

Hosty musí mrzet, že již v páté minutě odstoupil kvůli zranění Skuhravý. Tento výsledek znamená, že Jablonec podruhé za sebou nezvítězil a pakliže Zápy zítra porazí Ústí nad Orlicí, tak odskočí jablonecké rezervě na rozdíl tří bodů. (13:04:55)

V prvním poločase působily Teplice lepším dojmem, ve druhém dějství byl lepší spíše Jablonec, takže remíza je (asi) spravedlivá. Domácí hrozili hlavně z rychlých kontrů a v závěru mohl rozhodnout Ljevakovič, jeho ránu z pravé strany ale dokázali hosté srazit na roh. Jinak se hrálo docela od podlahy z obou stran. Hostující lavička byla v 71. minutě dost nespokojena s tím, že se nepískal pokutový kop a hodně protestovala.

90+3

90+3
    Teplice zhustily prostor proti Munzarovi, pak byl zřejmě podražen Kočka.

90+2
    Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Daníček, přichází Podzimek.
    Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Štěpánek.

90+1
    U přední tyče udělali domácí útočný faul, rozehraje Vajner.

90+1
    Nebylo daleko od toho, aby získali domácí roh z pravé strany, Hora bude házet dlouhý aut.

90+1
    Kovalčík donutil presinkem z pravé strany Černáka k chybě a aut bude záležitostí pro Horu.

90
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Střídání v týmu FK Teplice B: ze hřiště odchází Procházka, přichází Kovalčík.

89
    Rezek dostal za vápnem balón proti noze a přestřelil branku.

88
    Kinčl nastavil nedobře tělo na pravé straně a fauloval Horu u domácí střídačky.

88
    Černák centroval pravačkou z levé strany na zadní tyč, ale zakončení ve skluzu skončilo na boční síti.

87
    Hora ztratil balón, ale domácí poté vystihli nahrávku na pravou stranu a budou útočit.

86
    Teplice přerušily útok Jablonce držením na polovině hřiště.

84
    Němeček vyrážel rukama střelu z levé strany pod horní tyč a k dorážce už se hosté nedostali.

83
    Domácí udělali velkou chybu v rozehrávce, ale stačili zablokovat pokus z levé strany.

82
    Procházka sváděl rychlostní souboj s Koblížkem na pravé straně, ten odrazil balón o něj a hosté disponují autovým vhazováním.