Rayo Vallecano – Getafe 3:0 (kon.) | Atlético – Ath. Bilbao 0:0 (kon.) | Elche – Levante 1:1 (kon.)
Alavés – Osasuna 0:2 (kon.)
Rayo Vallecano
3:0 (1:0)
Getafe CF
Sobota 18.09.2021, 14:00Španělská LaLiga • 5. kolo

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (16:08:20)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:7. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 20:16.

90+9

90+9
    Běží zřejmě poslední minuta utkání. Velká řežba se nám dnes tedy pořádně protáhla. Borci odehráli kromě základní hrací doby v podstatě i jeden poločas prodloužení.

90+8
    Další zákrok proti pravidlům na sebe nabalil José Macías. Tentokrát raději putuje sám do vápna.

90+7
    Nyní sledujeme střídání volných přímých kopů na obou stranách. Míč si staví José Macías, který dostal přednost před Ünalem, ale tvrdě narazil na svou nepřesnost.

90+6
    O bláhový pokus z dálky se postaral Unai López. Z tohoto mráčku pršet nebude.

90+6
    Domácí si vychutnávají kombinaci na útočné polovině. Za cenu žluté karty ji zastavuje José Macías.

90+3
    Za svůj zákrok zhruba 40 metrů od brány vidí žlutou kartu Pathé Ciss. Je až z podivem, že červená barva ještě nepřišla ani na jedné straně.

90+2
    Vallecano se snaží ještě v závěru utkání přidat na svém náskoku. Času bude dost. Po bláznivém poločase se nastavuje devět minut!

89
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Santi Comesaña, přichází Mario Suárez.
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Isi Palazón, přichází Sergi Guardiola.

86
    A pak že se penalta nedá chytit! Stole Dimitrievski vytahuje exkluzivní zákrok, kdy natáhl svou ruku a dosáhl až ke své pravé tyčce. Enes Ünal nedává pokutový kop a ještě více prohlubuje krizi Getafe, které se nezbaví pozic namočených v záchranářských bojích.

85
    Mimo penaltu přichází ještě jeden trest, a to ten karetní. Iván Balliu dostává žlutou, už jedenáctou v utkání.

85
    Bude se kopat penalta! Chvíli se zdálo, že Macías simuloval, ale rozhodčí ukazuje na puntík uprostřed šestnáctky.

83
    Za svůj zákrok spatřil žlutou kartu Enes Ünal.

83
    Po zákroku v pokutovém území následuje další konzultace s videem. Do vápna se prodíral José Macías, ale byl tvrdě atakován. Sudí se podívá, zda v rámci pravidel, či nikoliv.

81
    Vallecano právě vstřelilo branku!
    Velký návrat velkého muže na španělskou scénu. RADAMEL FALCAO tentokrát načasoval náběh přímo ideálně a po přihrávce Pathého Cisse zkušeně zametl míč do horních pater branky, navíc na zadní tyč, kde gólman David Soria neměl sebemenší šanci. Po půlhodině okopávání konečně vidíme nějakou tu fotbalovou parádu. Asistence: Pathé Ciss.

78
    Tentokrát už jakékoliv pochybnosti o ofsajdovém postavení odpadají a Vallecano slaví druhý, do značné míry uklidňující gól. Po rohovém kopu se na zadní tyči do vzduchu vyšrouboval Esteban Saveljich a postrčením míče na zadní tyč vyzdvihl PATHÉHO CISSE, který jednoduchou hlavičkou dokončil práci prvně jmenovaného. Domácí vedou 2:0. Asistence: Esteban Saveljich.