Chabarovsk – Magnitogorsk 2:6 (kon.) | Ufa – Minsk 1:0 (kon.) | Čeljabinsk – Kunlun 4:1 (kon.)
Jokerit – Barys 3:2 (2:0 po s.n.) | Jaroslavl – N.Novgorod 4:3 (kon.) | Nižněkamsk – Viťaz 5:2 (kon.)
Kazaň – Soči 1:0 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
HC Dinamo Minsk
Sobota 18.09.2021, 13:30 • Ufa Arena, Ufa • KHL

Ode mne je to vše. Přeji pěkné odpoledne. (15:47:32)

Jakub Krejčík (MIN) – 0+0, 2 střely, 1 blok, čas na ledě 17:18

Utkání končí nejtěsnějším možným rozdílem 1:0 pro domácí tým. Z pohledu Ufy to žádná krasojízda nebyla. Hlavní je ale to, že si připsala už osmou výhru v sezoně a a zatím tak ročníkem prochází bez zaváhání. O třech bodech pro svůj tým rozhodl ve 33. minutě Markus Granlund usměrněním nabídky spoluhráče do sítě.

59:45
    Taylor Beck se dokázal s pukem dostat do pásma a hosté se v něm dokonce chvíli drželi. Po výhozu soupeře už to ale nestihnou.

59:10
    Kolosov ale určitě musí být v pozoru, nyní si poradil s dorážkami soupeře.

58:42
    Naopak domácím bohatě stačí držet svého soupeře daleko od své brány. Druhý gól by pak případně byl už takovou třešničkou na dortu.

58:00
    Veliká komplikace pro hosty v cestě za vyrovnáním. Po hře v šesti totiž budou hrát skoro až do třetí sirény v oslabení a budou to tak už mít už opravdu velmi těžké.

57:51
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (2 min. – příliš mnoho hráčů). Odpkyá Mario Kempe.

57:08
    Necelé tři minuty zbývají do konce třetí třetiny a domácí zatím bez problémů brání svůj těsný náskok. Uvidíme, zda se hosté dostanou k nějakému závěrečnému tlaku.

56:27

56:20
    Domácí se osvobozují a i čtvrtou přesilovou hru soupeře už dokáží ubránit.

55:58
    Vladimir Alistrov vystřelil po přihrávce Krejčíka z levého kruhu, bránu soupeře ale minul.

55:20
    Ufa zatím brání početní převahu soupeře bez větších problémů, oslabení je navíc už skoro v polovině.

55:00
    Nyní jsme svědky jednoho z klíčových bodů zápasu. Pokud se hostům nepodaří využít přesilovou hru, bude to pro ně složité.

54:27
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Pavel Koledov – 2 min., držení).

54:12
    Metsola teď zažívá nejtěžší pasáž ve třetí třetině. Teď musel zasahovat proti střele z pokleku. Měl celkem zacloněný výhled, i tak to ale zvládl.