Slovan Bratislava U21 – Bardejov 2:1 (kon.) | Púchov – FC Košice 1:2 (kon.) | B. Bystrica – Trebišov 3:0 (kon.)
Skalica – Petržalka 0:0 (odl.)
MŠK Púchov
1:2 (0:2)
FC Košice
sk Sobota 18.09.2021, 15:30 • Mestský štadión Púchov • MONACObet liga • 9. kolo

Košice ubránili záverečný tlak Púchova a vezú si tak domov tri body po triumfe 2:1. Za východniarov sa presadili Guba s Cortésom, za Považanov znížil Holiš. (17:24:30)

90+5

90+4
    Séria autov pre Púchov, to sú posledné možnosti dnešného duelu.

90+4
    Prebieha už posledná polminúta, lopta sa pohybuje na polovici ihriska.

90+3
    Skvelá práca Pavúka pri brejku, finálna prihrávka na Gladiša, ten si ale loptu nedokázal spracovať.

90+3
    Striedanie v tíme FC Košice: z ihriska odchádza Nana Ntuli, prichádza Dairin González.

90+2
    Taktický faul Františka Pavúka, žltá karta aj pre striedajúceho hráča.

90+2
    Gladiš to robí veľmi šikovne, získal zhruba minútu.

90+1
    Košice umne dohrávajú prvú nadstavenú minútu. Lopta je pri rohovej zástavke domácich.

90+1
    Nadstavujú sa štyri minúty.

90
    Žltú kartu za zdržiavanie hry vidí brankár Igor Šemrinec.

90
    Hlavička Púchovčana minula bránu, toto bude ešte veľká dráma.

89
    Pavúk zakombinoval s Nanom, odcentroval, ale iba do dvojice obrancov. Nepresná rozohrávka Púchova, po rýchlej narážačke pálil do Strelčíka Nana.

88
    Striedanie v tíme FC Košice: z ihriska odchádza José Cortés, prichádza František Pavúk.

87
    Fantastický Šemrinec, ktorý zasahuje pri strele Lacka! Naskytla sa aj dorážka Holiša, autor gólu 1:2 z uhla míňa priestor troch žrdí!

86
    Päť minút do konca, Púchovčania začínajú so záverečným tlakom.

85
    Pravdepodobne zle hodený aut avizuje hlavný arbiter, Púchov stratil takouto chybou približne pol minúty.

84
    O tridsať sekúnd neskôr Erik Liener sa snažil o prelobovanie Strelčíka zo šestnástich metrov, lopta skončila za bránou.

84
    Prudká delovka Cortésa z ľavého krídla. Pravačka Kolumbijčana určite prekvapila Strelčíka.

Viktor Kalinács

Branky: 47. Holiš – 20. Guba, 30. Cortés

Karty:   34. Ludha (PUC) – 49. Kavka (VSS), 54. Gáll (VSS), 90. Šemrinec (VSS), 90+2. Pavúk (VSS)

MŠK Púchov: Strelčík – Martinček, Pavlovič, Ludha (40. Holáň), Lacko, Kopiš (75. D. Pilný), Loduha, Kopičár, Mráz (C), Ullman (71. Krčula), Holiš
    Náhradníci: P. Pilný – D. Pilný, Krčula, Kapusniak, Holáň, Chupáň

FC Košice: Šemrinec – Kim, Kavka (C), Jonec, Kis – Novák, Jakúbek, Nana (90+3. González) – Gáll (67. Gladiš), Cortés (88. Pavúk), Guba (67. Liener)
    Náhradníci: Valach – González, Liener, Vancák, Gladiš, Pavúk

Rozhodčí: Matej Choreň – Mário Roszbeck, Matej Zemko