Brighton – Leicester 2:1 (kon.) | West Ham – Manchester Utd. 1:2 (kon.) | Tottenham – Chelsea 0:3 (kon.)
Tottenham Hotspur
0:3 (0:0)
Chelsea FC
Neděle 19.09.2021, 17:30 • Tottenham Hotspur Stadium, Londýn • Anglická Premier League • 5. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (19:37:49)

Utkání sledovalo 60 059 diváků.

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 2:10. Střely mimo: 6:10. Rohy: 5:11. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 4:15.

Je dobojováno a londýnské derby vyhrála hostující Chelsea. Druhý poločas byl jednoznačně v režii právě hráčů v modrém. Už ve 49. minutě si na centr od rohového praporku naskočil Thiago Silva a otevřel skóre. Chelsea se dostala do laufu, tlačila a prakticky každý útok byl pro obranu Tottenhamu nebezpečný. Vše pokračovalo i po druhém gólu, který s velkou pomocí Diera dal N'Golo Kanté a domácí byli prakticky bez šance s výsledkem něco udělat. V nastavení se ještě prosadil Antonio Rüdiger a upravil na konečných 0:3. Chelsea je po dnešním výkonu na prvním místě s 13 body, Tottenhamu patří sedmá příčka s devíti body.

90+5

90+4
    Rozehra nakrátko, rozhodčí se už dívá na hodinky.

90+3
    Romelu Lukaku vybojoval ještě jeden rohový kop.
    90+2. Antonio RÜDIGER - 0:3

90+2
    Chelsea právě vstřelila branku!
    A je definitivně rozhodnuto. S chutí hrající Chelsea rozehrála roh, centr sice skončil na opačné straně, tam si však Werner všiml nabízejícího se ANTONIA RÜDIGERA a ten střelou po zemi uklidil míč za Llorise – 0:3.
    90+1. Kovačić Llorise neprostřelil

90+1
    Po akci levou stranou se najednou ve vápně objevil volný Kovačić, jenže jeho zakončení přišlo už z ostrého úhlu a Lloris srazil míč na roh.

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.

89
    Ze strany hostujících hráčů už je to taková exhibice, už si dokonce v rozehře dovolí i patičky.

88
    Narážečka na levé straně, Alonso dostal centr do vápna, Dier musel bleskově odkopávat.

87
    Lukaku teď kličkoval v šestnáctce, hledal si místo na zakončení, na poslední chvíli jej zablokoval Skipp.
    86. Lukaku v šanci, hlavičkoval přesně doprostřed branky

86
    Z levé strany odcentroval Rüdiger, našel Lukakua, který se odpoutal od Diera, hlavičkoval však přesně doprostřed branky, kde stál Lloris.

85
    Kombinace Chelsea u vápna soupeře, tohle hráčům v modrém bohatě stačí.

84
    Hosté i v těchto minutách hrají v tempu a snaží se dokonce o napadání rozehrávky.