Kobra – Ústí n/L 4:1 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 6:5 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Chrudim 5:4 (po pr.)
Přerov – HK MD Šumperk 3:4 (2:3 po s.n.) | Písek – Kralupy n. Vltavou 4:2 (kon.)
Technika Hockey Brno
6:5 (3:2, 0:1, 2:2 - 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Neděle 19.09.2021, 14:00 • Hokejové haly dětí a mládeže • Liga juniorů • 4. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Technika Hockey Brno:
    A je to právě Alex Sever, na koho si budou muset dát Valaši pozor v neděli. Pokud do utkání nastoupí, bude spolu s Tomášem Čoupkem tvořit nebezpečnou a sehranou dvojici. Klání s Porubou tedy Brněnští úspěšně otočili, vyrovnané bylo také jejich první utkání s Šumperkem, které dospělo až k samostatným nájezdům. I v tomto případě se radovaly sovy, když oba své pokusy proměnil Erik Pospíšil.

VHK ROBE Vsetín:
    Zdálo se, že na úvod soutěže čeká vsetínské juniory jeden ze slabších soupeřů. Jenže chyba. Brněnští Warriors se během dvou minut ve druhé třetině dostali do dvoubrankového vedení, které už Valaši dokázali pouze snížit, nikoliv dorovnat. Šťastnější konec mělo pro Vsetínské nedělní utkání v Šumperku, kde využili poslední dvacetiminutovku k obratu skóre. Vítězství a první tři body do tabulky tak nakonec zařídili Matyáš Dědek a Jakub Čechmánek.

Technika Hockey Brno: Skoupý (Kubík) – Kubica (A), Šujan, Fojt, Holcman, Šupa, Svoboda, Blaško (A) – Ošlejšek, Sever, Růžek, Čoupek (C), Lajoš, Trogner, Vlach, Líska, Vrána, Pospíšil.

VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (Janura) – Mojžíš, Houser (C), Machů, Prčík, Sýkora, Čapka, Macík – Maštalíř, Čechmánek, Veselý, Vrána, Jurek, Bednařík (A), Ramert, Janíček, Horský, Broža.

00:01

01:52
    Technika právě vstřelila branku!
    Autorem gólu je DAVID ŠUPA. Asistence: Jan Růžek.

02:41
    Autorem gólu je ERIK POSPÍŠIL. Asistence: Lukáš Ošlejšek, Luboš Fojt.

03:00
    Autorem branky je ANDREJ VLACH. Asistence: Tomáš Čoupek.

03:00
    Střídání v týmu VHK ROBE Vsetín: ze hřiště odchází Tkadlec, přichází Janura.

05:23
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Autorem gólu je DAVID BEDNAŘÍK. Asistence: Ondřej Broža.

08:58
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Sýkora – 2 min., podrážení).

14:26
    Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Pospíšil – 2 min., napadení).

16:54
    Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Sever – 2 min., podrážení).

18:19
    Autorem gólu je JAKUB ČECHMÁNEK. Asistence: Matyáš Horský.

20:00

20:01

23:07
    Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Blaško – 2 min., podrážení).

26:53
    Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Čoupek – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jurek – 2 min., hrubost).

35:15
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Houser – 2 min., podrážení).

36:46
    A je vyrovnáno! Autorem gólů je ONDŘEJ BROŽA. Asistence: Jakub Čechmánek.

40:00

40:01

50:42

52:34
    Autorem gólu je JAKUB ČECHMÁNEK. Asistence: Štěpán Jurek, Matyáš Horský.

52:34
    Oddechový čas pro domácí.

54:55
    Autorem branky je TOMÁŠ ČOUPEK. Asistence: Alex Sever.

59:34
    A je opět vyrovnáno. Autorem branky se stává ERIK POSPÍŠIL. Asistence: Tomáš Čoupek.

60:00

Bude se hrát prodloužení.

60:01

62:17
    Autorem rozhodujícího gólů v prodloužení se stává ONDŘEJ BLAŠKO. Asistence: Andrej Vlach.

Konec zápasu. (16:05:47)

Anna Pavlína Sedláčková

Branky a nahrávky: 2. Šupa (Růžek), 3. Pospíšil (Ošlejšek, Fojt), 3. Vlach (Čoupek), 55. Čoupek (Sever), 60. Pospíšil (Čoupek), 63. Blaško (Vlach) – 6. Bednařík (Broža), 19. Čechmánek (Horský), 37. Broža (Čechmánek), 51. Čechmánek (Horský), 53. Čechmánek (Jurek, Horský)

Rozhodčí: Skopal – Blažek, Kopecký.