Motor ČB – Plzeň 3:4 (po pr.) | K. Vary – Kladno 7:4 (kon.) | Litvínov – Pardubice 4:7 (kon.)
Liberec – Zlín 3:4 (po pr.) | Sparta – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
3:4 (0:0, 1:0, 2:3 - 0:1)
Berani Zlín
Úterý 21.09.2021, 18:00Tipsport extraliga • 6. kolo

S tímto konstatováním se s vámi loučím, přeji hezký zbytek dne. (20:42:39)

Berani slaví první vítězství v sezóně 2021/2022. Postarali se o něj především dva muži – brankář Libor Kašík a čtyřgólový hrdina Bedřich Köhler. PSG si odváží z Liberce dva body za výhru 4:3 po prodloužení.

64:39 Bedřich KÖHLER - 3:4

64:39
    Zlín právě vstřelil branku!
    Není pochyb o tom, kdo je králem dnešního utkání! BEDŘICH KÖHLER čtvrtým gólem v utkání, tentokrát v přesilové hře z levého kruhu, dovedl Zlín k první výhře v tomto ročníku. Tohle byla čtyřbranková galashow zlínského dlouhána. Asistence: Peter Trška, Tomáš Mikúš.

64:12
    Liberec bleskově vyhazuje.

64:07
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Tomáš Filippi – 2 min., držení + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

63:59
    Záborský prověřil Kašíka, ten schoval kotouč pod svým betonem.

63:16
    Filippi se natlačil do brankoviště, bekhendem orazítkoval tyč a ještě zboural gólmana Kašíka.

62:46
    Fryšarovu dělovku lapil Pavelka, jenž i pohotově rozehrál.

61:47
    Veselý si dobrou stahovačkou udělal prostor ke střele, ta ale Pavelku nemohla vyděsit.

61:13
    Fryšarův pokus po teči jednoho z Tygrů nedoputoval k Pavelkovi, nýbrž do ochozů.

60:47
    Vitáskovu rána nasměrovali zlínští hokejisté do ochranné sítě.

60:42
    Filippi vypáli, ale našel jen lapačku Kašíka.

60:01

Třetí třetina zápasu mezi Libercem a Zlínem jednoznačně předčila to, co bylo k vidění předtím. Bojovný Zlín sahal po prvním vítězství v sezóně, když mu ho málem vystřílel veterán Bedřich Köhler. Půlminutu před koncem základní hrací doby však Berani inkasovali kritický třetí gól a o svou první výhru ještě budou muset zabojovat v prodloužení.

60:00
    59:28 Dávid GRÍGER - 3:3

59:28
    Liberec právě vstřelil branku!
    Bílí Tygři se dočkali vyrovnání za pět minut dvanáct! Už Ivan byl velmi blízko vyrovnání, jenže jeho pokus zastavil jeden ze zlínských na brankové čáře. Vzápětí však s dorážkou ze vzduchu přispěchal DÁVID GRÍGER, který přibližuje strhující zápas k prodloužení. Asistence: Michal Ivan.

Jan Kousal

Branky a nahrávky: 21. Filippi (Melancon), 52. Záborský (Filippi), 60. Gríger (M. Ivan) – 45. Köhler (T. Mikúš, Hamrlík), 47. Köhler (Fořt), 52. Köhler (R. Veselý, P. Sedláček), 65. Köhler (Trška, T. Mikúš)

Bílí Tygři Liberec: J. Pavelka (Král) – Melancon, Šmíd (A), Štibingr, Vitásek, M. Ivan, Derner, Šedivý – Gríger, Filippi, Birner (A) – Faško-Rudáš, Klepiš, Záborský – M. Zachar, P. Jelínek (C), Ordoš – Šír, A. Najman, Rychlovský.
    Berani Zlín: Kašík (Huf) – Suhrada, Trška, Dluhoš, Žižka, R. Černý, M. Novotný, Hamrlík – Kubiš (A), Fořt (C), T. Mikúš – Šlahař, Fryšara, Köhler (A) – Hejcman, Sebera, R. Veselý – Dobiáš, P. Sedláček, Karafiát.

Rozhodčí: Pražák, Veselý – Lhotský, Svoboda