Zlín – K. Vary 0:3 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 5:6 (0:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 4:1 (kon.)
Olomouc – Mountfield HK 2:3 (kon.) | Pardubice – Motor ČB 3:2 (kon.) | Kladno – Třinec 4:3 (2:1 po s.n.)
BK Mladá Boleslav
4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 24.09.2021, 17:30Tipsport extraliga • 7. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost, přeji příjemný zbytek pátečního večera a pohodový víkend. Zase někdy na počtenou! (19:57:14)

Je dobojováno!
    Závěrečná třetina nám žádnou branku nepřinesla, a tak zůstalo zachováno skóre z předešlých čtyřiceti minut. Mladá Boleslav byla v tomto souboji aktivnější a zaslouženě vítězí 4:1 a bere tři body. Vítkovice se po týdenní odmlce vrací domu bez bodu.

Nejlepší hráči:

Miloš Kelemen (BK Mladá Boleslav)
    Vladimír Svačina (HC Vítkovice Ridera)

Střely na branku: 32 – 12

59:54
    Blíží se konec zápasu, domácí fanoušci vstávají a tleskají.

59:25
    Kousal se pokusil vypálit od modré, jeho střelu nikdo netečoval.

58:40
    Mladá Boleslav vyhazuje na zakázané uvolnění.

58:23
    Na kotouči jsou nyní Bruslaři, kteří jsou poháněni domácím publikem do dalších akcí.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty závěrečné dvacetiminutovky.

57:15
    Středočeši rozehrávají zpoza své klece a ujíždí do útoku, kde se snaží překvapit Dolejše.

56:54
    Daniel Dolejš kryje další pokus domácího mančaftu.

56:20
    Polákova střela se opřela o mantinel za Krošeljem.

55:49
    Jan Dufek nyní posouval kotouč na Davida Moravce, jenž clonil před bránou. Hra je přerušena a po komerční přestávce se bude vhazovat po levé straně Dolejše.

54:55
    Další nahození domácích na Dolejšovu svatyni.

54:27
    Galvins nyní u mantinelu zastavil Adama Zbořila, čímž získal puk pro svůj celek.

53:35
    Přesto ale zůstávají na kotouči v útočném pásmu.

53:04
    Hosté v plném počtu. Početní výhoda se nezdařila ani domácím.

51:47
    Střela Davida Šťastného proletěla brankoviště, avšak nenašla žádnou hokejku domácího hráče.

50:57

50:53
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Jan Hruška – 2 min., nesportovní chování).

Adéla Kvapilová

Branky a nahrávky: 10. Kelemen (Šťastný, D. Moravec), 16. Šťastný (Kelemen, Ševc), 25. Pláněk (J. Dufek, Claireaux), 32. P. Kousal (O. Najman, Pýcha) – 22. Svačina (Marosz)

BK Mladá Boleslav: Krošelj (J. Růžička) – Pýcha, Ševc (C), D. Moravec, Pláněk (A), Bernad, Fillman, Vacík – Kelemen, A. Zbořil, Šťastný – O. Flynn, O. Najman, P. Kousal – Kotala, Claireaux, J. Dufek – Jan Eberle, Bičevskis, J. Stránský (A).
    HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Stezka) – Gewiese, R. Polák (C), Galvinš, Machů, Koch, L. Kovář – R. Bondra, Flick, M. Kalus – L. Krenželok (A), Marosz, Roberts Bukarts – Dej, J. Hruška (A), Svačina – Bernovský, Chlán, Fridrich.

Rozhodčí: Úlehla, Veselý – Zíka, Šimánek