Zlín – K. Vary | 0:3 (kon.) | | | Plzeň – Kometa Brno | 5:6 (0:1 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Vítkovice | 4:1 (kon.) |
Olomouc – Mountfield HK | 2:3 (kon.) | | | Pardubice – Motor ČB | 3:2 (kon.) | | | Kladno – Třinec | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Kazaň – Vladivostok | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | Nižněkamsk – Spartak Moskva | 2:3 (po pr.) |
Znojmo – EC-KAC | 6:0 (kon.) | | | Moser Medical Graz 99ers – Bratislava Capitals | 5:6 (po pr.) |
Zlín – Mountfield HK | 6:5 (3:2 po s.n.) | | | Salzburg – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) | | | Motor ČB – Liberec | 2:4 (kon.) |
HC Litvínov – K. Vary | 1:3 (kon.) | | | Havířov – Olomouc | 3:4 (kon.) | | | Slavia – Sparta | 2:8 (kon.) |
Jihlava – Kladno | 5:1 (kon.) | | | Chomutov – Plzeň | 0:11 (kon.) |
Michalovce – Nové Zámky | 4:3 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Poprad | 2:4 (kon.) | | | Zvolen – Spišská N. Ves | 5:2 (kon.) |
Nitra – Košice | 3:2 (kon.) | | | Prešov – Banská Bystrica | 5:4 (kon.) | | | HC Slovan – Trenčín | 4:1 (kon.) |
Vlci Žilina – Dubnica | 8:2 (kon.) | | | Levice – Martin | 2:1 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Humenné | 2:4 (kon.) |
Skalica – Topoľčany | 0:0 (odl.) |
konec
HC LERAM Orli Znojmo
6:0
(2:0, 2:0, 2:0)
KAC Klagenfurt
Marek Hruška
Branky a nahrávky:
5. Svoboda (Ahl), 12. Ahl (Fejes, Bartko), 24. Svoboda, 27. Luciani (Brittain, Tejnor), 46. Oščádal (Köver), 53. Sedlák (Culkin, Ahl)
Rozhodčí: Bulovec, Piragic – Gatol, Riecken
Diváci: 2354
Neproměněná penalta:
HC LERAM Orli Znojmo:
Groh (Kantor) – Sedlák, Culkin, Southorn, Haman, Bartko, Tejnor, Stránský – Svoboda T., Němec, Ahl – Luciani, Brittain, Fejes – Gorčík, Prokeš, Matuš – Kvasnica, Köver, Oščádal – Svoboda O.
Náhradníci:
Trenér:
KAC Klagenfurt: Dahm (Holzer) – Schumnig, Strong, Bruggisser, Unterweger, Steffler, Vallant, Witting, Tialler – Bischofberger, Hundertpfund, Sticha – Fraser, Koch, Haudum – Ganahl, Ticar, Petersen – Geier S., Obersteiner, Geier M.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
KAC Klagenfurt: Dahm (Holzer) – Schumnig, Strong, Bruggisser, Unterweger, Steffler, Vallant, Witting, Tialler – Bischofberger, Hundertpfund, Sticha – Fraser, Koch, Haudum – Ganahl, Ticar, Petersen – Geier S., Obersteiner, Geier M.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bulovec, Piragic – Gatol, Riecken
Diváci: 2354
Vyloučení v týmu KAC Klagenfurt (Fraser – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Tejnor – 2 min., hrubost).