Mladá Boleslav – Litvínov 3:2 (2:1 po s.n.) | Plzeň – Mountfield HK 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 1:4 (kon.)
Pardubice – K. Vary 2:1 (kon.) | Třinec – Liberec 7:2 (kon.) | Olomouc – Zlín 4:2 (kon.)
Sparta – Vítkovice 3:1 (kon.)
HC Kometa Brno
1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
Banes Motor České Budějovice
Úterý 28.09.2021, 17:00 • DRFG arena • Tipsport extraliga • 9. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

HC Kometa Brno:

Hokejisté brněnské Komety se těší na domácí led před své fanoušky. Za sebou mají modrobílí tři venkovní zápasy v řadě, ve kterých uhráli solidních pět bodů, když hned dvakrát dokázali otočit nepříznivý stav. Stalo se tak nejprve v Třinci, kde Brňané ztráceli už 0:2, aby nakonec utkání otočili ve svůj prospěch a v prodloužení zvítězili 3:2. Charakter předvedla Kometa také v Plzni, na západě Čech dvakrát v zápase ztrácela už o tři branky, ale pokaždé se vzedmula a nebýt nešťastného závěru, mohla brát tři body, nakonec z toho bylo dvoubodové vítězství v nájezdech. Náročný trip zakončili Jihomoravané v Praze, kde po většinu zápasu se Spartou tahali za delší konec provazu, ale v prodloužení nakonec uzmuli jednobodový zisk.

Kometa těží z vyrovnaností jednotlivých formací, nejlepším střelcem je sice člen úderné první lajny Peter Mueller, ale stejný počet čtyř vstřelených branek zaznamenal také Luboš Horký. Kometa se zároveň může spolehnout i na podporu obránců, do černého dokázali zamířit v letošní sezoně Tomáš Bartejs, poprvé v extralize se trefil i Radek Kučeřík nebo slovenská posila Marek Ďaloga, který nedohrál kvůli tvrdému zákroku nedělní utkání na Spartě.

Motor České Budějovice:

České Budějovice nechtějí opakovat nepříliš povedenou nováčkovskou sezonu, kdy skončily na posledním místě tabulky. Letos už se totiž bude sestupovat, toho si na jihu Čech byli po konci minulé sezony moc dobře vědomi. Na lavičce vystřídal po třech letech Václava Prospala další úspěšný odchovanec jihočeského hokeje Jaroslav Modrý. Do týmu může počítat s hvězdou posledních extraligových sezon Milanem Gulašem, tomu se zatím návrat do mateřského klubu daří na výbornou, což potvrzuje 6 vstřelených branek a 2 asistence za sedm odehraných utkání.

Vedle Gulaše se Motor nově spoléhá na dalšího zkušeného borce, z pražské Sparty posílil Jihočechy Lukáš Pech a v Motoru plní roli dvorního nahrávače Gulašovi, když zaznamenal již 9 přesných asistencí, sám pak jednou i skóroval. Zkušenostmi se to v útoku Motoru jen hemží, mezi posily se zařadil také Michal Vondrka nebo Jiří Ondráček. Potřebný drajv by mohl dodat Jindřich Abdul nebo exbrněnský Jakub Valský.

Také v defenzívě Motor posiloval a znovu se poohlédl do pražské Sparty, odkud přišel Jan Piskáček, zatím se mu však příliš nevede, což dokazuje jeho 7 záporných bodů. Komu se v obraně Motoru daří je Ondřej Slováček, jenž umí podpořit ofenzívu a připsal si již 5 kanadských bodů. Bohaté zkušenosti v nejvyšší soutěži už má i Jan Štencel nebo David Štich. Velkou posilou je také do brankoviště Dominik Hrachovina, ale zatím se mu nedaří navázat na skvostnou sezonu v Liberci, kterou při svém posledním extraligovém angažmá absolvoval v ročníku 2019/2020.

BRNO vs. ČESKÉ BUDĚJOVICE

Hezký sváteční podvečer z Brna, kde se dnes domácí Kometa po delší odmlce představí znovu svým natěšeným fanouškům. Pod Špilberk přijíždí tým, kterému se trochu zadržel po dobrém úvodu motor, ano, řeč je o Českých Budějovicích. Kometa bude chtít doma udržet neporazitelnost a také dobrou sérii proti Jihočechům z loňské sezony, kdy zvládla všechny čtyři vzájemné duely. V Budějovicích se však přes léto posilovalo a domácí Moravany určitě nečeká nic jednoduchého.

HC Kometa Brno: Klimeš (Tomek) – Bartejs, Roth, Kučeřík, R. Holland, Gulaši (A), D. Mikyska – Zaťovič (C), P. Holík, Mueller (A) – L. Horký, Krištof, Vincour – M. Haščák, Kollár, R. Pavlík – Mallet, Rákos, Magee – Kusko.

Rozhodčí: Hejduk, Ondráček –Kis, Zíka.

Ještě jednou hezký den z Brna, kam dnes zavítala i početná skupina fanoušků z Českých Budějovic. Dnešní utkání by mohla doprovázet parádní atmosféra.

Startu utkání přechází slavnostní ceremoniál, ve kterém místní klub uvádí do království Komety tenisovou olympíjskou vítězku Barboru Krejčíkovou, symbolický dres ji předává brněnská brankářská legenda Vladimír Nadchral.

Nyní již nebrání nic tomu, aby si to rozdaly kluby z jihu naši země, jižní Moravu prezentuje Brno, jižní Čechy pak České Budějovice.

00:01

00:01
    Utkání bylo rozehráno, na úvodním buly úspěšnější hosté z Českých Budějovic.

00:19
    Píská se zakázané uvolnění domácího týmu.

00:37
    Elitní formace Motoru hrozila v rychlém brejku, přihrávka Pecha však naštěstí pro Brno na Gulaše neprošla, dobrou defenzivní práci odvedl Zaťovič.

01:28
    Kometa zatím nedostala puk pod kontrolu, nyní však bude mít možnost, neboť Motor zahrál puk na zakázané uvolnění.

02:01
    Motor je zatím více na kotouči, ale přímé ohrožení Klimešovy brány se zatím nekonalo.

02:30
    Venrkbec hledal dobře postaveného Voženílka, přihrávka na slepo však přesná nebyla, a tak se Kometa dostala z obranného pásma.

03:13
    Kometu mohl probrat individuální akcí Zaťovič, ale přes bránícího Percyho neprošel.

03:37
    Motor pokračuje v aktivním pohybu, nyní však jeho rodící se kombinace končí, protože branka Komety vypadla ze základního postavení.

03:54
    Motor je mimořádně aktivní při napadání brněnské rozehrávky, troufá si i na zákroky na hranici pravidel, což pochopitelně Brnu činí problémy.

04:19
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Hosté otevírají skóre šťastnou trefou, avšak po aktivitě, kterou v úvodu utkání hosté předvedli, je jejich vedoucí branka zasloužená. Na modré čáře napřáhl PETR ŠENKEŘÍK a po šťastném odrazu puk zapadl až za Klimeše, na tuhle prudkou změnu kotouče nemohl domácí brankář reagovat včas. Asistence: Jindřich Abdul, Lukáš Pech.
    04:19 Petr ŠENKEŘÍK - 0:1

05:06
    Motor odskakuje do dvoubrankového vedení! Povedený pas z hole Šenkeříka našel JAKUBA VALSKÉHO, ten se mezi dvěma bránícími hráči Brna dostal do samostatného úniku a povedenou kličkou do bekhendu překonal Klimeše. Asistence: Petr Šenkeřík, Jan Piskáček.
    05:06 Jakub VALSKÝ - 0:2

05:22
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Marcel Haščák – 2 min., vysoká hůl).

05:59
    Motor svírá brněnskou čtveřici v obranném pásmu a snaží se vymyslet akci, která by ho poslal do trháku.

06:33
    Gulaš šperkoval akci Voženílkovi, ten však naštěstí pro Kometu nezpracoval ideálně a nemohl tak doklepnout puk za Klimeše.

06:55
    Mallet zablokoval nahození Šenkeříka a osvobodil Brno.

07:22
    Kometa hraje v plném počtu.

07:36
    Komerční přestávka.

07:58
    Motor pokračuje v aktivním napadání, nyní Beránek obral o puk Bartejse a rozjel kombinaci hostů v útočném pásmu.

08:43
    Kometa je na domácím ledě dnes bezzubá, fanoušci se snaží ji podpořit, ale zatím to domácím příliš nelepí.

09:30
    Piskáček napálil puk ze středního pásma, což Motoru zatím stačí a posílá na led čerstvé síly.

10:11
    Brněnskou snahu o vzedmutí se komplikuje další zakázané uvolnění.

11:22
    Motor zabezpečil střední pásmo, kde se útočné snahy Komety rozbíjí o připravenou organizovanou obranu hostů.

11:40
    Mueller zkusil vypálit z levé strany, Hrachovina však nemusel reagovat, neboť střela domácího kanonýra branku minula.

12:56
    Brno to dnes bude těžké, Motor je opravdu výborně organizovaný již od středního pásma, tuhý souboj o kotouč rozhodčí přerušil a následuje komerční přestávka.

13:21
    Motor se znovu usadil v útočném pásmu a k další střele se dostal Šenkeřík, Klimeš tentokrát stačil reagovat.

13:54
    Další icing Brna.

14:18
    Brněnskou aktivitu se snažil probudit Rákos, ale ani jeho střela k Hrachovinovi nedoputovala.

14:39
    Teď už však Hrachovina zasahovat musel, když čelil prudkému pokusu z hole Zaťoviče.

15:40
    Kometa se nejspíš začíná probouzet! Krištof si nyní vyměnil přes šíří hřiště puk s Vincourem a ten mu jej servíroval zpět, Krištof pak trefil boční konstrukci hostující klece!

16:41
    Další tuhé souboje o puk probíhají v obranném pásmu Komety.

17:04
    Hanzl připravil palebnou pozici pro Beránka, ten to zkusil z ostrého úhlu, Klimeš měl ovšem rameno na správném místě.

17:23
    Elitní formace Motoru dělá obraně Komety velké potíže, ta odpaluje kotouč, tentokrát se zakázané uvolnění nepíská, ale Motor okamžitě hledá cesty zpět ke Klimešovi.

18:21
    Roth se na to nemohl dívat a od modré čáry prověřil pozornost Hrachoviny, ten reagoval pohotovým zákrokem betonem.

18:44
    Nyní už je Motor znovu nastěhovaný v útočném pásmu, Bindulisovo nahození kontroluje Klimeš.

19:27
    Závěr první třetiny přináší souboje o puk ve středním pásmu, Motoru se daří mít zabezpečený vstup k Hrachovinovi.

20:00

První třetina patřila hostům z jihu Čech. Motor se od úvodních minut utkání prezentoval lepším pohybem a logicky si tvořil i herní převahu. Ta se do výsledku projevila v závěru 15. minuty, když střelu Petra Šenkeříka srazil nešťastně do vlastní branky domácí obránce. Neuplynulo ani šedesát vteřin a Motor vedl o dvě branky, znovu u toho byl Šenkeřík, když tentokrát přesným pasem vyzval ke skórování Jakuba Valského. Kometa se dlouho nemohla dostat na dostřel Hrachovinovi, ale možnost ke kontaktní brance měl přeci jen Krištof, avšak nezamířil přesně. Motor ve zbytku první třetiny pokračoval v aktivním výkonu, ale skóre se už neměnilo. Druhá perioda odstartuje v 17:56.

20:01

20:07
    Motor zahájil druhou třetinu vyhozením puku na zakázané uvolnění. Kometa už letos mnohokrát otáčela nepříznivý stav, podaří se jí to i tentokrát?

20:31
    Kometa se snaží být aktivní, Roth našel před brankou postaveného Zaťoviče, tomu však puk propadl mezi bruslemi, nicméně první formace nadále tlačí hosty.

21:19
    Až nyní si hráči Motoru mohou vydechnout a poslat na led čerstvé síly.

21:52
    Vincour přenechal puk Krištofovi, ten vyslal prudkou střelou zápěstím, na kterou však dokázal i pohotově lapačkou reagovat Hrachovina.

22:04
    Nyní dostal dostatek prostoru mezi kruhy Kollár, Hrachovina zatím drží.

22:23
    Kometa nastoupila do druhé třetina jako pokropena živou vodou, v kabině bylo patrně živo, protože teď je to Motor, komu se nedaří vymanit z obranného pásma.

23:05
    Komplikace pro Brno, útočník Jindřich Abdul byl faulován Tomášem Bartejsem, jenž fasuje dvě minuty za hákování.

23:33
    Malletovi se podařilo dostat puk do středního pásma, ale Kometa nemůže díky vzdálenosti střídačky vystřídat.

23:51
    Až nyní se to Brnu povedlo, Motor musí začít od vlastní branky.

24:08
    Brno se znovu osvobozuje.

24:41
    Motoru se početní výhoda vůbec nedaří, puk znovu míří až k Hrachovinovi.

25:05

25:48
    Až při hře pět na pět se Motoru podařilo zahrozit, Voženílek postupoval podporován Holcem, nakonec se rozhodl vzít zakončení na sebe, ale ani nadvakrát se mu nepodařilo puk dostat za Klimeše.

25:52
    Piskáček vypálil prudce od mantinelu, Klimeš dokázal pohotově reagovat, vhazování před brněnskou brankou se opakuje.

26:03
    Další úspěšný zákrok Klimeše, tentokrát zlikvidoval prudkou střelu Gulaše. Následuje komerční přestávka.

26:22
    Pech postupoval v přečíslení dva na jednoho s Gulašem, dobrou obranou práci ovšem odvedl brněnský obránce, jenž se vložil do dráhy přihrávky a díky jeho odrazu si Klimeš mohl v pohodě vychutnat puk ve své lapačce.

26:49
    Bindulis napřáhl od modré čáry a jeho přízemní střela nadělala Klimešovi problémy, brněnský brankář si dokonce nebyl chvíli jist, kde se kus černé gumy nachází.

27:23
    Motor se snaží navázat na první třetinu a je znovu v útočném pásmu aktivní, nyní pálil Venkrbec, branku Brna však netrefil.

28:18
    Hrachovina nyní raději pokryl puk před dotírajícím Kollárem, snaha brněnského útočníka hrát do poslední chvíle se nelíbila obraně Motoru a hostující beci to dávají domácímu útočníkovi náležitě najevo.

28:53
    Motor se drží v útočném pásmu, ale jeho souhra postrádá přesnost, brněnským obráncům se daří blokovat snahy hostů o kombinaci.

29:30
    Percy to zkusil od modré čáry, Klimeš měl však pohodlný výhled a puk bez problému ukryl v lapačce.

30:20
    Kometa si poprvé v utkání zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za hákování, tak zní verdikt pro Jakuba Valského.

30:41
    Mueller měl na holi kontaktní branku, puk mu však na poslední chvíli přeskočil čepel hole, americký ostrostřelec poté vypálil, Hrachovina reagoval ramenem. Kometa nadále drží puk a utahuje šrouby.

31:20
    Dlouhé sevření Motoru končí střelou Holíka, která byla sražena do ochranné sítě, unavená čtveřice Jihočechů střídá.

31:28
    Motoru se podařilo vyhodit.

31:54
    Dobrá práce Venkrbce na modré čáře znovu osvobozuje hosty.

32:20
    Holec s Voženílkem využili brněnského zaváhání a postupovali společně do přečíslení dva na jednoho, druhý jmenovaný se snažil usměrnit přihrávku za Klimeše, ale octl se už v příliš ostrém úhlu.

32:20
    Motor hraje v plném počtu.

32:51
    Obrovská šance Komety o kontakt! Luboš Horký postupoval zcela osamocen na Hrachovinu, ovšem branku přestřelil!

33:54
    Kometa usiluje o kontaktní branku, v další palebné pozici se ocitl Gulaši, Hrachovina nadále stoprocentní.

34:02
    Motor se nyní osvobodil jen za cenu zakázaného uvolnění.

34:40
    Obrana Motoru je v plné pohotovosti a snaží se vymanit ze sevření domácích borců.

35:12
    Brněnskou aktivitu podpoří přesilová hra, dvě minuty za sekání pro Petra Šenkeříka.

35:36
    Kometa znovu byla blízko ke snížení, po střele Malleta se před brankou Hrachoviny strhla mela, ve které dorážek Haščák, Hrachovina s velkou pomocí svých obránců kritickou situaci ustál.

35:58
    Mueller poslal puk od modré čáry před branku, kde byl osamocený Zaťovič, ale ani tentokrát se Kometa neradovala!

36:22
    Kometa právě vstřelila branku!
    Kometa využívá přesilovou hru a snižuje na rozdíl jediné branky! Do střely Rotha vložil svou hůl šikovně kapitán MARTIN ZAŤOVIČ a tentokrát už Hrachovina kapituloval. Asistence: Vladimír Roth, Petr Holík.
    36:22 Martin ZAŤOVIČ - 1:2

36:37
    Zakázané uvolnění Motoru.

36:42
    Po vhazování to zkusil Horký, jenž hledal skulinku mezi betony hostujícího brankáře, ten úmysly brněnského střelce přečetl, následně Motor odpaluje puk na zakázané uvolnění. Brněnské publikum se hromově dožaduje vyrovnání skóre.

37:28
    Po delší době vystřelil za Motor Gulaš, jeho pokus však skončil sražený v ochranné síti, vhazuje se před Klimešem.

38:13
    Motor se snaží eliminovat nápor Komety, od modré pálil Bindulis, ale Klimeš zasahovat nemusel.

38:50
    Hrachovina pohlídal nahození Rákose, Kometa se znovu stěhuje před branku Českých Budějovic.

39:29
    Kometa musí vyklidit útočné pásmo, Zaťovič bránil v brankovišti výkonu Hrachoviny.

40:00

Druhá třetina nejprve nabídla oživenou hru Komety, která se snažila hned v úvodu změnit stav skóre, ale pak přišlo vyloučení Bartejse a slibně se rodící nápor domácích opadl. Následně měl znovu více ze hry Motor, to platilo zhruba do poloviny základní hrací doby. Pak se Kometě znovu podařilo přidat na pohybu, vynutila si dvě přesilové hry a při té druhé už slavila kýženou kontaktní branku, když střelu Rotha tečoval z hranice brankoviště kapitán Martin Zaťovič. Třetí třetina slibuje dramatické pokračování dnešní bitvy, odstartuje přibližně v 18:53.

40:01

40:12
    Bartejs se nahozením ze středního pásma postaral o vhazování před Hrachovinou.

40:43
    Motor se dobře brání a zatím nepovoluje Kometě ohrozit Hrachovinovou branku.

41:31
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Tomáš Vincour – 2 min., sekání).

41:42
    Hanzl poslal přihrávku přes šíří pásma Abdulovi, jehož koncovka lízla tyčku brněnské branky!

42:51
    Motor využívá přesilovou hru a bere si zpět dvoubrankové vedení! Do puku se na vrcholku levého kruhu opřel PETR ŠENKEŘÍK a prudkou střelou prostřelil Klimeše. Asistence: Milan Gulaš.
    42:51 Petr ŠENKEŘÍK - 1:3

43:18
    Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Milan Gulaš – 2 min., sekání).

43:22
    Motor se ihned osvobozuje.

43:42
    Kometa se dostala do útočného pásma, ale puk skončil mimo ledovou plochu, vhazovat se bude před Hrachovinou.

43:51
    Mueller posílal puk Holíkovi, Hrachovina už byl na zemi a zjevně dezorientovaný, ale domácí útočník nedokázal ideálně zakončit.

44:08
    Motor vyhazuje.

44:41
    Tentokrát vystihl kombinaci domácích Venkrbec, Motor tak znovu vyhodil.

45:18

45:43
    Štencel nahodil puk bekhendem na Klimeše, ten musel hru přerušit, Jihočechům se tak povedlo zklidnit hru a mohou se zkonsolidovat zpět na hru v pěti proti pěti.

46:59
    Holíkovi se podařilo na útočné modré uvolnit Muellera, ten ještě vylepšil pozici Zaťovičovi, ale brněnskému kapitánovi se nepodařilo puk ideálně trefit, velká škoda pro Brno.

47:29
    Vincour dojel nahozený puk a okamžitě jej směřoval na Hrachovinu, ten byl připraven zasahovat. Kometa má nejvyšší čas zahájit útočnou aktivitu vedoucí ke kontaktní brance, pokud chce tedy nadále živit bodové naděje v dnešním kole.

48:15
    Gulašova střela ze středního pásma zdaleka nebyla přesná, ovšem Motor alespoň získal čas na vystřídání, Kometě se zatím nedaří hosty zatlačit.

49:31
    Motoru se znovu podařilo zabezpečit střední pásmo, Kometa to má s přechodem složité.

49:58
    Zakázané uvolnění Brna vrací hru ke Klimešovi.

50:14
    Další střela z hole Šenkeříka, Klimeš úspěšně zasáhl betonem.

50:37
    Kometa se dostala do útočného pásma za cenu nahození Bartejse ze středního pásma, které musel Hrachovina přikrýt pod rukavici.

51:07
    Motor odmítá nápor domácích, Ondráček zavezl puk až do útočného pásma.

52:07
    Kometu sráží v útočném pásmu nepřesnost v kombinacích, dvěma střeleckými pokusy se sice prezentoval Horký, ale ani jeden z nich nemohl Hrachovinu vyvést z míry, probíhá komerční přestávka.

52:14
    Dnešní utkání sleduje 6921 diváků.

52:32
    Brněnské publikum cítí potřebu podpořit domácí hráče a snaží se hráče v modrobílém vyburcovat k závěrečnému náporu, ovšem defenzíva Motoru pracuje téměř dokonale.

53:45
    České Budějovice míří za cenným tříbodovým ziskem. MILAN GULAŠ dostal dvakrát za sebou prostor mezi kruhy, nejprve branku přestřelil, ale podruhé už se s tím nemazlil a rozvlnil síť za zády brankáře Klimeše. Potvrdilo se, že takovému hráči nemůžete dát tolik prostoru. Asistence: Martin Hanzl.
    53:45 Milan GULAŠ - 1:4

53:58

54:51
    Horký se snažil vzít to na sebe, dostal se až do zakončení, ale branku Hrachoviny přestřelil.

55:47
    Motor hraje opravdu dobře, Kometa odehrála puk pouze na zakázané uvolnění.

56:47
    Brňané se snaží v útočném pásmu něco vymyslet, ovšem obrana Motoru je precizní, nepřipouští zbytečné nervy pro Hrachovinu.

57:48
    Ozývají se i hostující fanoušci, kteří skandují jméno Petra Šenkeříka, není divu, hostující obránce dnes zatím hraje s bilancí 1+2.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:53
    Motor hraje ve velké pohodě, nyní se dokonce Holcovi s Hanzlem podařilo zatopit před brněnskou brankou, Klimeš však dokázal Kometu podržet a pátou branku hostů nepřipustil.

59:15
    Mueller se opřel do puku na vrcholku pravého kruhu, trefil však pouze připraveného Hrachovinu, mezitím už hostující sektor slaví vítězství.

59:36
    Klimeš si ještě připisuje úspěšný zákrok, když ramenem vytěsnil pokus Hanzla.

Je dobojováno! Dnešní státní svátek přinese více radosti na jih Čech, kam putují z Brna všechny tři body. Musíme konstatovat, že vítězství Motoru pod Špilberkem je zcela zasloužené. Jihočeši ve třetí třetině dokázali znovu odskočit do dvoubrankového vedení, když přesilovou hru využil Petr Šenkeřík, jenž dnes zaznamenal hned tři kanadské body. Vítězství Motoru pak pečetil nekompromisní střelou Milan Gulaš. Motoru se tak podařilo po třech prohrách znovu zvítězit, naopak Kometa po čtyřech utkáních, kdy bodovala, vyšla naprázdno.

To je z mé strany pro dnešek vše. Děkuji za pozornost při sledování přenosu a z Brna vám přeji příjemný zbytek svátečního večera.

Nejlepšími hráči byli vyhlášeni:

Petr Šenkeřík (CEB)
    Vladimír Roth (KOM) (19:36:07)

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 37. Zaťovič (Roth, P. Holík) – 5. Šenkeřík (Abdul, Pech), 6. Valský (Šenkeřík, Piskáček), 43. Šenkeřík (Gulaš), 54. Gulaš (M. Hanzl)

Banes Motor České Budějovice: Hrachovina (Strmeň) – Piskáček (A), Šenkeřík, Štich, Štencel, Bindulis, Vráblík, Percy – J. Ondráček, Pech (A), Gulaš (C) – D. Voženílek, Karabáček, Venkrbec – M. Hanzl, M. Beránek, Abdul – Valský, Toman, Holec.

Rozhodčí: Hejduk, Ondráček –Kis, Zíka