Mladá Boleslav – Litvínov 3:2 (2:1 po s.n.) | Plzeň – Mountfield HK 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 1:4 (kon.)
Pardubice – K. Vary 2:1 (kon.) | Třinec – Liberec 7:2 (kon.) | Olomouc – Zlín 4:2 (kon.)
Sparta – Vítkovice 3:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
HC Energie Karlovy Vary
Úterý 28.09.2021, 17:00 • enteria arena • Tipsport extraliga • 9. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (19:22:46)

Střely na branku: 27:24.

Nejlepší hráči zápasu

Filip Koffer (Pardubice)
    Filip Novotný (K. Vary)

Je hotovo! Pardubice poráží Karlovy Vary 2:1 a slaví společně se svými fanoušky, kteří si také zaslouží potlesk. Dynamo začalo obracet utkání až ve třetí třetině, kdy vyrovnal ve vlastním oslabení Ondřej Rohlík a skóre otočil necelé dvě minuty poté Robert Říčka. Domácí tým už pak s vypětím všech sil dokázal dotáhnout zápas do šťastného konce a odnést si dnes tři body. Pardubice čeká už v pátek výjezd do Liberce. Energii čeká ve stejný den daleký zájezd do Třince.

59:57
    Lukáš Pulpán to ještě zkusil, ale přes domácí hráz to prostě do branky procedit nešlo.

59:35
    Další série hostujících střel je zblokována a domácí se blíží k výhře.

59:10
    Filip Novotný je na střídačce, hosté to zkouší v šesti.

58:56

58:41
    Patrik Poulíček dokázal bez hole zblokovat střelu Plutnara.

58:18
    Oddechový čas pro hosty.

58:05
    O další vyhození se stará Marek Hecl, čas se Energii krátí.

57:39
    Dobrá práce domácího Dynama a Matej Paulovič vyhazuje za branku Novotného.

57:21
    Z pravého kruhu pálil hodně důrazně Patrik Parkkonen. Frodl vytěsnil do rohu.

57:02
    Patrik Poulíček sice vyhrál vhazování, ale domácí vyhodil nedokázali.

56:56
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Adam Musil – 2 min., podrážení).

56:49
    Hala bouří. Karlovy Vary půjdou do přesilové hry.

Dnešní utkání sleduje 7102 diváků.

56:21
    Ondřej Beránek objel prakticky celé pásmo a poté vypálil. Frodl vyrazil do ochranné sítě.

Ondřej Černý

Branky a nahrávky: 45. Rohlík (Anděl), 47. Říčka (Robertson, Cienciala) – 4. Hladonik (T. Havlín, Flek)

HC Dynamo Pardubice: Frodl (Klouček) – Košťálek, Robertson, Nakládal (C), Mikuš, J. Kolář (A), Vála, Hrádek – Cienciala, A. Musil, Říčka – Blümel, Poulíček (A), Paulovič – Camara, R. Kousal, Hecl – Rohlík, Anděl, Koffer.
    HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Habal) – Parkkonen, Plutnar, Dlapa, Pulpán (A), T. Havlín, T. Hanousek, M. Rohan – T. Rachůnek (A), Hladonik, Flek (C) – Průžek, Kulich, O. Beránek – Koblasa, Jiskra, Kohout – Redlich, Osmík, Šik.

Rozhodčí: Horák, Kika – Gebauer, Hlavatý