Bohemians B – Chlumec n/C 1:1 (kon.) | Dukla B – Živanice 1:1 (kon.) | Ml. Boleslav B – Přepeře 1:3 (kon.)
Liberec B – Ústí n/O 1:1 (kon.) | Jablonec B – Hr. Králové B 3:1 (kon.) | Teplice B – Pardubice B 3:1 (kon.)
Brozany – Zápy 0:0 (kon.) | Velvary – Zbuzany 1:3 (kon.)
FK Dukla Praha B
1:1 (1:1)
TJ Sokol Živanice
Úterý 28.09.2021, 10:15Česká fotbalová liga (B) • 15. kolo

Je konec! Rezerva Dukly nakonec uhrála se Sokolem Živanice remízu 1:1. Po čtvrthodině hry se prosadil Artem Kovernikov. Na jeho zásah navázal David Petrus. Od té doby se šance ze hry spíše vytratily. Zejména ve druhé půli jsme sledovali bojovné utkání s velkým množstvím faulů. (12:07:07)

90+1

90+1
    V nastavení sice hosté dostali míč do sítě, ale branka kvůli ofsajdu neplatí!

90
    Živanice předvedly ještě jeden útok po levé straně, nicméně vysoký centr přeletěl všechny hlavičkáře v pokutovém území.

89
    Hosté se v samotném závěru pokusili zaútočit po pravém křídle, nicméně přízemní centr odvrátil do bezpečí hned první obránce.

87
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Nikodem, přichází Štěpánek.

86
    Hosté se opět pokusili zaútočit nákopem na pravou stranu, nicméně nikdo v bílém dresu dlouhou pobídku nedohnal.

85
    Žlutou kartu dostává Kakrda (TJ Sokol Živanice).

84
    Hostující brankář teď vůbec nespěchal s odkopem od vlastní branky. Jeho následný nákop ale našel jen hráče Dukly.

83
    Domácí obránci kombinují na vlastní polovině a nepouští soupeře k míči. Ani hráči Živanic už rozehrávku neatakují.

82
    Hrubeš na levé straně získal volný míč a dloubl jej na polovinu soupeře. Tam se k němu ale nedostal nikdo ve žlutém.

80
    Do konce dnešního souboje zbývá posledních deset minut, nicméně oba týmy nyní hrají hodně dobře v defenzivě.

78
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Petrus, přichází Knespl.
    Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Hudec, přichází Varačka.

77
    Živanice hrají aktivně, ale přes obranu Dukly se dostávají jen velmi těžko. Po změně stran stále čekáme na první šanci.

76
    Hudec se na poslední chvíli vrátil s rozběhnutým soupeřem a včasným skluzem mu ukopl míč do autu.

74
    Hrubeš poslal pobídku za obranu Živanic, nicméně na jeho přihrávku nikdo ve žlutém dresu nezareagoval.

73
    Hosté se znovu vydali do útoku, jenže jejich akce skončila nepřesným nákopem na polovinu Dukly.

71
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Kopecký, přichází Pánek.

70
    Do konce souboje zbývá posledních dvacet minut a stále sledujeme hodně bojovný duel.