Magnitogorsk – Barys 4:3 (kon.) | Ufa – Jekatěrinburg 3:2 (kon.) | Jokerit – Kazaň 4:3 (po pr.)
Minsk – Nižněkamsk 3:1 (kon.) | Omsk – Soči 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – Novosibirsk 1:0 (po pr.)
Riga – Čerepovec 0:2 (kon.) | Petrohrad – Čeljabinsk 4:3 (2:1 po s.n.) | Viťaz – Jaroslavl 1:4 (kon.)
CSKA Moskva
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
HC Sibir Novosibirsk
Středa 29.09.2021, 18:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL

To by bylo z mé strany v tuto chvíli všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního dne a u dalšího zápasu zase někdy na počtenou. (20:56:52)

Česká a slovenská stopa v utkání

Michal Čajkovský (SIB) 0+0, 3 střely na branku, čas na ledě 16:32

Je dobojováno! Hráči CSKA vyčkávali v prodloužení na správný moment, kdy zaútočit a ten přišel vzápětí. Domácí Lucas Wallmark dostal puk do své správy, vymíchal obránce soupeře a střelou rozhodnul o tom, že dnešní zápas dopadne lépe pro domácí tým.

Počet střel na branku v zápase: 26 – 19

61:57 Lucas WALLMARK - 1:0

61:57
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Tak tohle byla hokejová paráda. LUCAS WALLMARK doslova vymíchal hostujícího obránce a nechytatelně zavěsil nad Säteriho lapačku – 1:0. Asistence: Konstantin Okulov.

61:19
    Rozvážně kombinace Sibiru se přesouvá do středního pásma. Je zjevné, že chtějí svého soupeře vylákat daleko od své branky.

60:54
    Skvěle napadání nepouští Sibir na dostřel domácí branky. CSKA skvěle napadá, jejich brankář je zatím bez práce.

60:31
    Na puku jsou momentálně hráči Sibiru, kteří se pokusí jako první ohrozit domácí branku.

60:11
    Prodloužení zřejmě bude mít rychlý spád, jelikož oba týmy hrají pouze ve třech hráčích.

60:01

Ani ve třetím dějství dnešního utkání jsme se branky nedočkali. Následovat bude krátká přestávka a poté se vrhneme do prodloužení.

Počet střel na branku ve třetí třetině: 9 – 6

60:00

59:45
    V základní hrací době se už nic nestane. Oba týmy si to rozdají v prodloužení.

59:25
    Oba týmy hrají v plném počtu.

58:54
    Anton Slepyšev byl proti početní převaze a s pukem se tedy nikde nedostal. Domácí útočník volil přihrávku zpět.

58:23
    Pokračuje stále rozvážna hra obou týmu. V tuto chvíli jsou na puku hráči Sibiru, kteří se vrhají do útočného pásma.

58:01
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty tohoto zápasu.

57:33
    Tak tohle ještě v tomto zápase nebylo. Týmy si zkusí hru čtyři na čtyři. U puku jsou momentálně hráči CSKA.