Kladno – Hvězda Praha 5:1 (kon.) | Liberec – Plzeň 2:10 (kon.) | Kobra – Tábor 5:3 (kon.)
Mountfield HK – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.) | Pardubice – Motor ČB 3:2 (2:1 po s.n.) | K. Vary – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
Sparta – Jihlava 1:6 (kon.) | Slavia – Technika Brno 5:2 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:2 (kon.)
Přerov – Třinec 2:4 (kon.) | PZ Kladno – Třemošná 3:4 (po pr.) | Vsetín – Kometa Brno 2:7 (kon.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice.
    Autorem vítězné branky je TADEÁŠ PRAŽAN.

62:33
    Vachun chtěl překvapit Matěchu, střelou od modré ale nedokázal trefit branku.

61:15
    Pražan se pokusil o přihrávku na osamoceného Holce, ale ten nedokázal kotouč zpracovat.

60:01

Třetí třetina nám gól neukázala a tak po tříminutové pauze začne prodloužení.

60:00

58:15
    Pražan využil chybu na polovině hřiště a jel sám na brankaře, střela z bekhendu mu ale nevyšla.

55:59
    Vachun dostal přesnou přihrávku do prázdného prostoru před bránou, střela mu však nevyšla a končí mimo bránu.

54:55
    Křižná přihrávka Drančáka svého adresáta nenašla, a tak se puku zmocňují Pardubice.

53:10
    Důležitý zákrok Matěchy zlikvidoval Humeníkovu střelu k tyči!

51:26
    Cinka teď čelí mnoha střelám Pardubic, zatím však úspěšně.

49:30
    Jedlička se nebezpečně ocitl před brankou Budějovic, jeho střela k pravé tyči našla pouze vyrážečku Cinka.

47:55
    Dalekonosná střela Lukáše končí v lapačce Matěchy.

45:52
    Pozemní střela Olivy se nečekaně dostala až k brankaři, ten s ní ale neměl problém a chytá ji pod lapačku.

44:22
    Vykombinovaná šance Budějovic se dostala k osamocenému Kotalíkovi, ten mířil pouze na mantinel za bránou.

43:30
    Ohrozit Matěchu se pokusil Váňa střelou od modré, ten ale střelu betonem vytěsnil.

43:20
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Lejdar – 2 min., příliš mnoho hráčů).

41:57
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Hiemer – 2 min., vysoká hůl).

40:50
    Pražan dostal šanci před úplně osamoceným Cinkou, ten však střelu dokázal srazit mimo ohrožení.

40:16
    Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Lukáš – 2 min., hákování).

40:01

Druhá třetina je již také u konce. Podobně jako v první třetině se jako první prosadily Pardubice zásluhou Hiemera. O minutu později dokázal Motor z hokejky Vachuna srovnat skóre. Poslední třetina začne přibližně v 19:23.

40:00

38:27
    Nebezpečný průnik Budějovic se podařilo zastavit až Jedličkovi, který dokázal zblokovat střelu před brankařem.

37:05
    Další střela od modré čáry, tentokrát to zkoušel Hemský, kterému se podařilo trefil Cinkovu branku, ale Cinka byl připravený a střelu odrazil betonem.

35:49
    Nebezpečná střela Holce od modré čáry těsně míjí pravý roh branky.

34:25
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Po střele k pravé tyči Matěchy se prosazuje VACHUN.

33:06
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Chybnou rozehrávku obránců Budějovic se povedlo využít HIEMEROVI, který v nájezdu prostřelil brankaře nad pravý beton.

32:28
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Matěcha – 2 min., sekání). Trest odpyká Lejdar.

31:48
    Nebezpečnou sólovou akci Schmidtmayera musel likvidovat až Matěcha podržením puku.

30:33
    Po kombinaci Motoru se ke střele probojoval Humeník, který těsně minul branku.

29:55
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Dvořák – 2 min., hákování).

29:45
    Fialovi se podařilo odklonit křižnou přihrávku Budějovic.

27:23
    Vysoké napadání Pardubic přineslo ovoce, když se k chybně odehranému kotouči probojoval Dostál, který svou střelou branku Cinka nenašel.

26:30
    Pardubicím se daří odvrátit tlak Budějovic vyhozeným pukem.

26:05
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Lejdar – 2 min., hákování).

25:07
    Rychlou střelu po vhazování vystřelil z otočky Strnad, který mířil pouze do středu Matěchovy brány.

23:17
    Další šance Motoru do které se opět dostal Hohenberger, který tentokrát pálil z pravé stany, Matěcha byl znovu připraven a střelu chytá do lapačky.

21:37
    Překvapit Pardubice se pokusil Hohenberger, který dokázal přejít přes obránce a vystřelit, střelu ale betonem odrazil Matěcha.

20:55
    Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Kotalík – 2 min., podrážení).

20:03
    Druhá třetina nám začíná vyhraným vhazováním pro Pardubice.

20:01

A je tu konce první třetiny. První gól zápasu padl až po čtrnácti minutách, kdy se dokázaly prosadit Pardubice. Vyrovnaná třetina nám však přinesla ještě jeden gól, ten dokázal vstřelit po třech minutách Motor, a tak půjdeme do druhé třetiny zápasu za vyrovnaného stavu. Druhá třetina začne přibližně v 18:35.

20:00

18:15
    Maštalířovi se povedlo projít přes levou stranu hřiště a přihrávkou do středu hřiště hledal Lejdara, ten si však puk nedokázal zpracovat.

16:40
    Kotalík dokázal dostat puk až na pravou tyč gólmana kde čekal připravený Humeník, ten dokázal střelou pod břevno vyrovnat stav zápasu.

15:34
    Velká šance Motoru po chybné přihrávce do středu hřiště, ke které se dostal Dostál, ten ale mířil pouze do středu branky.

15:15
    Bruslařský souboj svedl Kučera, který se dokázal dostat až k brance, jeho střela bekhendem ale Cinka nijak nepřekvapila a končí v lapačce.

13:51
    Po delším čase v obranném pásmu Budějovic se do šance dostal Lejdar, který dokázal prostřelit Cinka nad betony.

12:50
    O sólovou akci se pokusil Svoboda, který byl smolně zastaven posledním bránícím hráčem.

12:00
    Motor nebezpečně napadá obránce Pardubic a snaží se využít každou chybu.

10:15
    O únik po špatné přihrávce obránce Budějovic se pokusil Fiala, který musel být po těsném offsidu zastaven.

09:04
    Hohenberger se hned po nevyužité přesilovce Pardubic pokusil překvapit Matěchu, ten však puk vytěsnil ramenem.

08:15
    Další šance od modré čáry, tentokrát se o ní postaral Šmerda, který taktéž mířil do brankaře.

07:05
    Holec vyslal první přesilovkovou střelu Pardubic, ta ale mířila pouze do výstroje Cinka.

06:51
    Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Šimon – 2 min., příliš mnoho hráčů).

06:04
    Kaštánkovi se podařilo získat puk a odvrátit tak první přesilovou hru Budějovic.

05:21
    Schmidtmayer se pokusil překvapit brankaře Matěchu, ten však dokázal puk chytit mezi betony.

04:20
    Budějovice hrají svou první přesilovku v zápase, zatím se jim daří kombinovat na polovině soupeře.

04:02
    Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Oliva – 2 min., příliš mnoho hráčů).

01:35
    Motoru se daří držet puk na polovině Pardubic, žádnou výraznou šanci si ale nevytvořil.

00:30
    Holec se dostal k odraženému puku, ale jeho střela branku netrefila.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:45.

Lukáš Hrdina

Branky a nahrávky: 14. Lejdar (Kučera, Šmerda), 34. Hiemer, rozh. náj. Pražan – 17. Humeník (Kotalík, Willmann), 35. Vachun (Šimon)