Morgan Commando Teplice – Kadaň 1:1 (kon.) | Kladno – Wizards Praha 5:3 (kon.) | Boca Chotěboř – Jablonec n/N 7:8 (kon.)
FK Boca Chotěboř
7:8 (2:4)
FK GMM Jablonec nad Nisou
Pátek 01.10.2021, 20:30 • Sportovní hala Světlá nad Sázavou • 2. Futsal liga západ • 2. kolo

Druhý poločas nám přinesl zajímavou hru a pořádné drama v závěru! Hosté nakonec rozhodli svou brankou se závěrečnou sirénou! Zároveň si připisují první body v této sezóně. (22:29:00)

39:59
    Jablonec nad Nisou právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ADAM JÁKL a ten úderem konce druhého poločasu rozhoduje o vítězství Jablonce nad Nisou.

39:50
    Autorem branky je ADAM JÁKL. Asistence: Jan Hybner.

39:30
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    Autorem branky je PAVEL NOVOTNÝ.

38:53
    Autorem branky z pokutového kopu je DAVID FORMÁČEK.

38:33
    Autorem branky je ADAM JÁKL, který opět dostává svůj celek do vedení. Asistence: Jan Mečíř.

38:16
    Žlutou kartu dostává Staněk (FK Boca Chotěboř).

36:38
    Autorem branky je DAVID FORMÁČEK, který se dobře otočil a dal míč do šibenice. Asistence: Ondřej Staněk.

35:46
    Pátý akumulovaný faul pro hostující celek.

35:39
    Autorem branky je JIŘÍ KRATOCHVÍL, který našel mezeru v brance a snížil stav utkání. Asistence: Jan Novotný.

34:02
    Domácí celek po oddechovém čase zahajuje hru v power play.

34:02
    Oddechový čas pro domácí celek.

33:24
    Autorem branky je TOMÁŠ MAZÁNEK, ke kterému se odrazila přihrávka od domácího hráče. A ten šancí nepohrdl. Asistence: Jan Mečíř.

32:09
    Oddechový čas pro hosty.

31:44
    Oba celky nyní bojují o míč hlavně na středu hrací plochy.

27:49
    Na fauly je to aktuálně 2:3!

26:24
    Hostující celek přijel v hodně okleštěné sestavě a již je znát jejich únava. Domácí celek má více ze hry.

Adam Dořák

Hledáme zpravodaje pro tým FK Boca Chotěboř. Více informací zde.

Branky: 6. Bělovský (Novotný), 7. Klimeš (Formáček), 25. Formáček (Klimeš), 36. Kratochvíl (Novotný), 37. Formáček (Staněk), 39. Formáček (pen.), 40. Novotný – 1. Bursa (Hybner), 4. Mečíř (Mazánek), 9. Mazánek (Mečíř), 14. Mazánek (Mečíř), 34. Mazánek (Mečíř), 39. Jákl (Mečíř), 40. Jákl (Hybner), 40. Jákl

Karty:   39. Staněk (CHO)

FK Boca Chotěboř: Chlad (Voborník) – Dočekal, Formáček, Bělovský, Kratochvíl, Klimeš (C), Staněk, P. Novotný, J. Novotný, Vymetal.
    FK GMM Jablonec nad Nisou: Vykoukal, Bursa, Hybner, J. Mečíř (C), P. Mečíř, Mazánek, Jákl

Rozhodčí: P. Šenkýř – V. Soukupová