Vltavín – Karlovy Vary 2:1 (kon.) | Rakovník – Motorlet 0:1 (kon.) | Domažlice – Sokolov 1:2 (kon.)
Loko Vltavín
2:1 (0:1)
Slavia Karlovy Vary
Sobota 02.10.2021, 10:15 • Loko Vltavín • Česká fotbalová liga (A) • 10. kolo

Zápas je u konce, domácí získávají plný počet bodů a pokračují tak v atakování nejvyšších příček tabulky. Naopak hosté počtvrté za sebou vycházejí venku bodově naprázdno. Vltavín se v příštím kole představí na hřiště Hostouně, Karlovy Vary pak čeká doma západočeské klání s Domažlicemi.

Nutno dodat, že domácí dnes zvítězili zaslouženě – ve druhém poločase měli prakticky celou dobu optickou převahu a díky extratřídě na hrotu v podobě nejlepšího střelce soutěže Petra Pejši, který dnes vstřelil svůj 15. a 16. gól v soutěži, proměnili obě své šance. Představení hostů ale nesmí zůstat bez pochvaly – Karlovy Vary hrály opravdu zodpovědně, a i když ve druhé půli přestaly vystrkovat růžky směrem vpřed, dozadu to byl velice poctivý výkon, na kterém se do příštích kol určitě dá stavět. Já se s Vámi tímto u textového přenosu loučím a přeji příjemný zbytek soboty. (12:13:28)

90+2

90+2
    Ten ale rezultuje pouze v kop od branky, kterého se ujme Ondřej Koblenc.

90+1
    Vyleta bude házet zprava dlouhý aut.

90
    Maione zpracoval míč na prsa ale dobře jej lidově řečeno docvaknul Dubnička.

90
    Karlovy Vary se dopustily faulu, Kühnel si dává s rozehrávkou na čas.

89
    Střelu z pravé strany likviduje Chára.

89
    Vary hrají vabank, již nějakou tu minutu je na hrotu vysunutý stoper Tůma, jehož výška by mohla dělat domácím problémy.

88
    Mezi dvěma obránci se snažil technicky proháčkovat Jaroš, jeho úmysl byl ale přečten.

87
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Trávníček, přichází Šípek.

86
    Po útoku zleva se do šance zdánlivě dostával Skála, byl ale odmáván i odpískán ofsajd.

85
    Koblenc už je na nohou a odkopává.

84
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Červený, přichází Shorný.

83
    Koblenc v těžké situaci vyboxovává pravou rukou. Dost možná ho to ale zabolelo, protože zůstává ležet.

82
    Mašata faulovaný na pravém křídle, Vary budou zahrávat volný kop. Konkrétně se toho ujme Vyleta.

82
    Dlouhý míč Trávníčka doleva našel Maioneho, který postupoval zleva na branku – rozhodčí na čáře a hlavně jako praporek ale byli proti.

81
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Hudec, přichází Farid.

81
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Debellis, přichází Mašata.

80
    Dubnička hodil aut na Červeného, ten byl dostoupen cobydup a domácí zahrávají na aut. První jmenovaný tak bude vhazovat znovu.