Vltavín – Karlovy Vary 2:1 (kon.) | Rakovník – Motorlet 0:1 (kon.) | Domažlice – Sokolov 1:2 (kon.)
SK Rakovník
0:1 (0:1)
FK Motorlet Praha
Sobota 02.10.2021, 10:15Česká fotbalová liga (A) • 10. kolo

Ode mne je to vše. Přeji pěkný den. (12:20:20)

Utkání je za námi a končí vítězstvím pražského Motorletu 0:1. Jediný gól padl v závěru prvního poločasu, když Daniel Žížala proměnil pokutový kop. Ve druhé půli se tomu pak moc důležitého nestalo, host dokázali svůj náskok bez problémů ubránit.

90+6

90+5
    Tak ještě nepřichází hvizd. Stále se však Rakovníku nedaří a nedaří dostat se do pozice, odkud by mohl ohrozit bránu Motorletu.

90+4
    Nejspíš poslední dlouhý nákop končí pouze u brankáře a vypadá to tak, že si hosté svůj náskok už dokáží udržet.

90+3
    Teď už blíže dostali, míč jim byl ovšem odkopnut pouze na vhazování.

90+2
    Zatím jsou však domácí hráči s míčem na své polovině a nedaří se jim dostat na dostřel soupeřově bráně.

90+1
    Rakovník k tomu bude mít ještě čtyři minuty. Přesně tolik totiž nastavil hlavní rozhodčí.

90
    Základní hrací čas nám končí. Poslední šance pro domácí tým něco s výsledkem ještě udělat a poprat se o nějaký bodový zisk,

88
    Žlutou kartu dostává Akosah-Bempah (FK Motorlet Praha).

87
    Motorlet nyní vhazuje nedaleko půlicí čáry a drží svého soupeře daleko od své brány. Čas se krátí.

85
    Zatím to totiž úplně nevypadá. Rakovník sice občas zahrává rohové kopy, žádné přímé nebezpečí z toho ovšem pro brankáře nevzniká a ten se většinou sám poradí.

84
    Motorlet zatím i nadále bez větších komplikací drží svoje vedení. Uvidíme, zda vůbec přijdou nějaké větší domácí šance.

82
    Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Rayan, přichází Nátr.

80
    Hosté zahrávali standardní situaci, z níž přišla přímá střela na bránu. Byla poměrně tvrdá, mířila ale směrem na gólmana a ten ji tak dokázal vyrazit.

79
    Žlutou kartu dostává Ahmir (SK Rakovník).

78
    Teď jsme byli svědky rohového kopu Rakovníka. Brankář si na centrovaný míč od praporku ovšem znovu počkal a vyboxoval jej pryč z nebezpečí.

76
    Motorlet bez problémů brání svůj hubený náskok. Nevybavuju si snad ani jednu velkou šanci domácího týmu z druhého poločasu.