Manchester Utd. – Everton 1:1 (kon.) | Burnley – Norwich 0:0 (kon.) | Chelsea – Southampton 3:1 (kon.)
Leeds – Watford 1:0 (kon.) | Wolverhampton – Newcastle 2:1 (kon.) | Brighton – Arsenal 0:0 (kon.)
Leeds United
1:0 (1:0)
Watford FC
Sobota 02.10.2021, 16:00 • Elland Road, Leeds • Anglická Premier League • 7. kolo

Tři body z dnešního utkání 7. kola Premier League vytěžil Leeds, který dokázal zdolat Watford poměrem 1:0. Jedinou branku utkání vsítil v 18. minutě stoper Diego Llorente krátce po rozehrání rohového kopu. Leeds mohl přidat i další branky, ale gólman Ben Foster byl proti. Domácí ovšem vyhráli naprosto zaslouženě, poněvadž Watford si za celé utkání nevytvořil pořádnou brankovou příležitost, snad kromě neplatného gólu, před kterým se pískal faul Kabaseleho.

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dnešního dne. Na počtenou! (18:06:22)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 16:4. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:16.

90+5

90+5
    Kalvin Phillips fauloval. Z půlící čáry se bude kopat proti bráně Leedsu.

90+4
    Leeds hru rozkouskoval střídáním. Nyní zároveň pobývá na útočné polovině, přičemž do konce nastaveného času zbývá už pouze minuta.

90+3
    Střídání v týmu Leeds United: ze hřiště odchází Mateusz Klich, přichází Pascal Struijk.

90+2
    Kucka získal míč pro Sissoka, jehož přihrávka na útočníka Semu ale vůbec povedená nebyla. Snadná práce pro domácí tým.

90+1
    Nastavovat se budou 4 minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Emmanuel Dennis (Watford FC).
    88. Robertsova střela do břevna

88
    Po závaru v pokutovém území napálil Tyler Roberts tyč. Pohotově střílel z otočky velice akrobatickým způsobem. Hosté měli štěstí.

87
    Kabasele ale dokázal odvrátit centr. Balón tedy doputoval na střed hřiště, kde se momentálně hraje.

86
    Okénka v defenzívě Watfordu se otevírají stále častěji. Domácí toho pochopitelně chtějí využít. Nyní získali alespoň rohový kop.

84
    Ben Foster musel řešit potíže, neboť balón mu poskakoval v šestnáctce. Kapitán Watfordu do míče práskl a poslal jej co nejdále od své svatyně.

82
    Do rychlého brejku ale vyrazil Roberts, jenž nenačasoval úplně nejlépe přihrávku na Raphinhu, který si u zadní tyče hledal prostor.

81
    Hosté si teď mohou na delší časový úsek užívat míče. Zatím si však přihrávají jen na vlastní polovině.

80
    Začala nám probíhat už 80. minuta. Stále můžeme říct, že Watford za celé utkání neměl žádnou vyloženou šanci. Veškeré trumfy v rukou stále má domácí Leeds.

78
    Střídání v týmu Leeds United: ze hřiště odchází Stuart Dallas, přichází Tyler Roberts.