Montpellier – Štrasburk 1:1 (kon.) | Nice – Brest 2:1 (kon.)
Montpellier HSC
1:1 (1:1)
RC Štrasburk
Sobota 02.10.2021, 17:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 9. kolo

Z mé strany je to vše, děkuji vám za pozornost a u dalších přenosů nejen z Ligue 1 zase někdy na počtenou! (19:03:44)

V dalším kole hrají oba celky doma. Těžšího soupeře má Montpellier, který přivítá aktuálně druhý Lens. Štrasburk si to rozdá s posledním St. Étienne.

Montpellier se rozešel se Štrasburkem smírně

Celý zápas měl vyrovnaný průběh. Domácí poslal ve 12. minutě do vedení Mollet, ale Gameiro o čtvrt hodiny později vyrovnal. Na další šance si diváci museli počkat po přestávce, i tak jich ale moc neviděli. Pouze Savanier vyprášil Selsovy rukavice a na opačné straně Gameiro svou technickou střelou zakroutil míč kolem pravé tyče. Misky vah na jednu či druhou stranu nepřeklopila ani početná střídání, takže stav 1:1 z první půle vydržel až do konce.

Držení míče: 53% : 47%.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:2.
    Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 12:15.
    Štrasburk v Montpellieru remizoval 1:1

90+2

90+2
    Poslední útok hosté ubránili i díky útočnému faulu a v tuto chvíli už je jasné, že si z Montpellieru odvezou cenný bod.

90+1
    Žlutou kartu dostává Mamadou Sakho (Montpellier).

V první ze dvou nastavených minut je za podražení potrestán stoper Sakho.

89
    Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Majeed Waris.

89
    Opakuje se situace z 83. minuty, kdy po dvojité výměně Montpellieru následovalo jednoduché střídání Štrasburku. Do hry už se chystá vstoupit Majeed Waris.

89
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Nicolas Cozza, přichází Mihailo Ristić.

89
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Stephy Alvaro Mavididi, přichází Nicholas Gioacchini.

87
    Po kombinaci na levé straně domácí přenesli hru doprava. Arnaud Souquet pak dával okamžitě do vápna, kde se do zakončení z voleje dostal Valère Germain. Tříčlennou hradbu těl neprostřelil.

85
    Štrasburský Habib Diallo nedoběhl průnikovou přihrávku, za kterou se dříve vydal brankář Omlin.

83
    Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Jean-Ricner Bellegarde, přichází Lucas Perrin.