Dortmund – Augsburg 2:1 (kon.) | Hertha – Freiburg 1:2 (kon.) | Stuttgart – Hoffenheim 3:1 (kon.)
Wolfsburg – Mönchengladbach 1:3 (kon.) | RB Lipsko – Bochum 3:0 (kon.)
Hertha BSC
1:2 (0:1)
SC Freiburg
Sobota 02.10.2021, 15:30 • Olympiastadion, Berlín • Německá Bundesliga • 7. kolo

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 7:6. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 17:15. (17:27:56)

Hertha BSC dokázala srovnat krok s Freiburgem po sedmdesáti minutách díky Piatkově trefě! Vzápětí Ekkelekamp napálil míč pouze do břevna! Freiburgu pomohl rohový kopp po kterém zaznamenal druhý a vítězný gól z kopačky Petersena co byl na hřišti možná minutu. A jelikož v poslední minutě neuspěl Mittelstädt, tři body si za výhru 2:1 z Berlína odváží SC Freiburg. Mějte hezký zbytek dne.

90+4

90+4
    Brankář Flekken s rozehrávkou rozhodně nebude nijak spěchat.

90+3
    Míč končí za postranní čárou což značí autové vhazování pro SC Freiburg. Což je velmi výhodné.

90+2
    Pískotem fanoušci své hráče podpoří jen velmi těžko.

90+1
    Rohový kop Freiburgu znamená přesun všech hráčů do pokutového území Herthy.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty!

90
    Prudké zakončení Maximiliana Mittelstädta se mezi tři brankové tyče nevešlo.

89
    Niicolas Höfler vypomohl defenzívě svého týmem dobrým odkopem.

87
    Balon končí pouze v rukavicích brankáře Marka Flekkena.

86
    Rohový kop z pravé strany pro Herthu BSC.

84
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lukas Kübler, přichází Janik Haberer.

83
    Technický dloubáček do pokutového území končí pouze u pozorného brankáře Flakkena.

82
    Zdá se, že hráči Herthy nemají především mnoho psychických sil na zdramatizování tohoto utkání.

80
    Suat Serdar se vřítil do pokutového území, ale branku soupeře vysoce přestřelil.

78
    Freiburg právě vstřelil branku!
    Hra Freiburgu nic moc, al ena rohové kopy mají machra G-untera, po jehož centru dává druhou branku Freiburgu čerstvý NILS PETERSEN – 1:2! Asistence: Christian Günter.

77
    Rohový kop zprava pro SC Freiburg.

76
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Vincenzo Grifo, přichází Nils Petersen.

Rostislav Králik

Branky: 70. K. Piątek (Jastrzembski) – 17. Lienhart (Günter), 78. Petersen (Günter)

Karty:   28. K-P. Boateng (HER), 69. Serdar (HER)

Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 7:6. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 17:15.
    Hertha BSC: Schwolow – Stark, Boyata (C), Dárdai (46. K. Piątek) – Richter (58. Ekkelenkamp), K-P. Boateng (58. Jastrzembski), Tousart, Plattenhardt – Serdar, Jovetić (64. Mittelstädt) – Selke (46. Pekarík).
    Náhradníci: Christensen – Mittelstädt, Pekarík, Ascacibar, Darida, Ekkelenkamp, Belfodil, Jastrzembski, K. Piątek.

SC Freiburg: Flekken – N. Schlotterbeck, Lienhart, Gulde – Günter (C), Höfler, M. Eggestein (62. Keitel), Kübler (84. Haberer) – Grifo (76. Petersen), Höler (76. Demirović), Džong (76. Sallai).
    Náhradníci: Uphoff – Heintz, K. Schlotterbeck, Haberer, Keitel, Demirović, Petersen, Schade, Sallai.

Rozhodčí: Ittrich – Thielert, Grudzinski

Diváci: 24 211