Ostrava B – FKM Vysočina Jihlava 1:1 (kon.) | Olomouc B – Blansko 3:0 (kon.) | Slovácko B – Vratimov 1:1 (kon.)
FC Baník Ostrava B
1:1 (1:1)
FKM Vysočina Jihlava
Neděle 03.10.2021, 10:00 • Bazaly, Ostrava • Moravskoslezská fotbalová liga • 10. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního dne a u dalšího přenosu zase někdy na počtenou. (12:05:56)

Ve druhém poločase jsme se další branky nedočkali, a tak se kluby rozešly smírně 1:1. Za domácí tým se ve 13. minutě trefil Petr Jaroň. Za rezervu Jihlavy se pět minut před koncem první poločase trefil z penalty Sebastian Chocholatý. Baník tedy nerozšíril sérii po sobě jdoucích výher a po sedmi zápasech ztratil dva body.

90+4

90+3
    Z tohoto rohu nic nebude, jelikož rozhodčí viděl v pokutovém území útočný faul domácího týmu.

90+2
    Baník by rád získal další tři body, ale hostující obrana je stále proti. Ostravský tým bude rozehrávat další rohový kop.

90+1
    Rozhodčí tohoto utkání prodloužil tento zápas o tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Jaroňův centr našel jenom rukavice hostujícího brankáře. Ten s rozehrávkou nikde nespěchá.

89
    Střídání v týmu FKM Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Jan Růžička, přichází Štěpán Němeček.

89
    Opět dobrý náběh ze strany domácího týmu, ale ani jeden z jejich hráčů se k nebezpečnému zakončení nedostal.

88
    Chvěja se snažil dostat ke střele, která byla ihned zblokována na další ostravský roh.

87
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Jan Martiník, přichází Filip Zouhar.

86
    Střídání v týmu FKM Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Sebastian Chocholatý, přichází Tomáš Lát.

86
    Dobrý náběh Zálešáka, ale ten opět nedokázal přesně přihrát. Baník nemusí zoufat, jelikož bude rozehrát další roh.

85
    Zálešák si všimnul rozběhnutého Jaroně. Jenže přihrávka měla větší razanci než potřebovala. Míč skončil v zámezí.

84
    Tohle byla pro Číže laskomina. Domácí brankář rychle rozehrál na volného Harušťáka. Baník opět míří do útoku.

83
    Jaroň se skvěle vrátil a odehrál míč do bezpečí. Jihlava bude rozehrávat rohový kop.

82
    Martiník se snažil procedit míč ke Chvějovi, ale hostující obrana to přečetla a míč zblokovala.

81
    Pohotový zákrok Jágrika, který míč následně chytnul do svých rukavic. Ani z této šance nic zásadního nebude.

80
    Střídání v týmu FKM Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Tomáš Franěk, přichází Adam Savi.