Bologna – Lazio 3:0 (kon.) | Sampdoria – Udinese 3:3 (kon.) | Hellas Verona – Spezia 4:0 (kon.)
AS Řím – Empoli 2:0 (kon.) | Fiorentina – Neapol 1:2 (kon.) | Atalanta BC – AC Milán 2:3 (kon.)
UC Sampdoria
3:3 (1:2)
Udinese Calcio
Neděle 03.10.2021, 15:00 • Stadio Luigi Ferraris (Janov) [Kapacita: 36 600] • Italská Serie A • 7. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek nedělního večera a někdy příště opět na shledanou. (16:56:25)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 6:6. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:14.

Dnešní utkání je za námi. Ve druhém poločase dokázali domácí otočit vývoj utkání ve svůj prospěch, a to když se trefil hned na začátku z penalty Quagliarella, a poté v 69. minutě krásnou střelou Candreva. Hosté však nesložili své zbraně a v 84. minutě dokázali po rohovém kopu srovnat zásluhou střídajícího Forestieriho. Oba týmy si tak připisují do tabulky po jednom bodu za remízu 3:3.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Fernando Forestieri (Udinese Calcio).

90+3
    Candreva poslal do vápna centr, který však skončil jen v zámezí.

90+3
    Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z třiadvaceti metrů.

90+2
    Žlutou kartu dostává Rodrigo Becao (Udinese Calcio).

90+2
    Domácí byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři, který ho následně poslal dlouhým odkopem daleko od své branky.

90+1
    Žlutou kartu dostává Albin Ekdal (UC Sampdoria).

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty.

90
    Candreva poslal do vápna centr, který odvrátil mimo vápno jeden z hostujících hráčů.

90
    Domácí budou zahrávat zajímavý přímý kop těsně za hranicí vápna soupeře. Faulován byl Candreva.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89
    Beto se dopustil faulu ve vápně soupeře a hrát tak mohou domácí.

88
    Hosté kombinují s míčem na polovině soupeře.

87
    Arslan si přiťukl míč se svým spoluhráčem a následně jedovatě vystřelil. Míč zaplaval ve vzduchu, ale Audero ho dokázal vyrazit mimo vápno.

87
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Fabio Quagliarella, přichází Ernesto Torregrossa.

86
    Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba ze třiceti metrů. Faulován byl Forestieri.

Martin Penker

Branky: 24. Larsen (vla.), 48. Quagliarella (pen.), 69. Candreva – 15. Pereyra (Deulofeu), 44. Beto, 84. Forestieri (Nuytinck)

Karty:   53. Thorsby (SMD), 77. Askildsen (SMD), 86. Bereszynski (SMD), 90+1. Ekdal (SMD) – 47. Silvestri (UDI), 72. Pereyra (UDI), 78. Samir (UDI), 90+2. Becao (UDI), 90+4. Forestieri (UDI)

UC Sampdoria: Audero – Bereszynski, Jošida, Colley, Augello – Candreva, Thorsby, Adrien Silva (72. Ekdal), Damsgaard (72. Askildsen) – Caputo, Quagliarella (C) (87. Torregrossa).
    Náhradníci: N. Ravaglia, Falcone – Ciervo, Murru, A. Ferrari, Torregrossa, Askildsen, Ekdal, Depaoli, Dragusin, Trimboli, Chabot.

Udinese Calcio: Silvestri – Becao, Nuytinck (C), Samir (79. Forestieri) – Larsen (79. Soppy), Pereyra, Walace, Makengo (79. Samardžič), Udogie (59. N. Molina) – Beto, Deulofeu (50. Arslan).
    Náhradníci: Piana, D. Padelli – N. Molina, De Maio, Soppy, Samardžič, Arslan, Pussetto, Zeegelaar, Forestieri, Jajalo.

Rozhodčí: Orsato – Costanzo, Mokhtar