Jablonec B – Živanice 2:1 (kon.) | Ml. Boleslav B – Dukla B 1:1 (kon.) | Teplice B – Brozany 3:0 (kon.)
Ústí n/O – Hr. Králové B 0:0 (kon.) | Velvary – Přepeře 2:1 (kon.)
FK Jablonec B
2:1 (0:0)
TJ Sokol Živanice
Sobota 09.10.2021, 10:15 • Areál Břízky • Česká fotbalová liga (B) • 11. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního dne a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (12:13:01)

Je dobojováno! Druhý poločas byl už o něco zajímavější, dokonce se v něm rozhodlo i o vítězi tohoto utkání. Jablonec sice nevstoupil do tohoto poločasu úplně správnou nohou, zvlášť když prohrával po brance Lukáše Kopeckého. Domácí tým se ale nevzdal a během pěti minut (59.-64.) dokázal zásluhou Tomáše Smejkala a Torfiga Ali-Abubakara otočit nepříznivý průběh utkání a dostat se do vedení, které už do konce zápasu nepustil. Jablonec tedy vyhrál 2:1 a připsal si další tři body do tabulky.

90+2

90+1
    Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Ali-Abubakar, přichází Svrček.

90+1
    Rozhodčí nastavil ve druhém poločase jednu minutu nad rámec zákaldní rhací doby.

90
    Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Kinčl.

89
    Jeden z hostujících hráčů si při zpracování pomohl rukou, což si všimnul rozhodčí a přerušil postup hostujícího týmu.

88
    Rozkovec zatáhnul za ruční brzdu a svým faulem překazil rodící se akci soupeře. Živanice budou rozehrát přímý kop.

86
    Čas je proti Živanice v tuto chvíli nepřítel číslo jedna. Konec zápasu je čím dál blíž a tento tým stále prohrává.

85
    Domácí se provinili faulem na polovině hrací plochy. Živanice spěchají s rozehrávkou přímého kopu.

84
    Hra se rychle stěhuje před jabloneckou branku, kde budou Živanice chtít dotáhnout nepříznivý výsledek.

83
    Jablonec vstřelil další branku, ale ta platit nebude. Domácí hráč byl v době přihrávky v ofsajdu, a tak gól platit nemohl.

82
    Hostující tým by se rád dostal na dostřel domácí branky, ale bohužel pro ně je Jablonec v obranné fázi důsledný a nikde svého soupeře nepouští.

81
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Pánek, přichází Gašpar.

80
    Do hlavičkového zakončení se dostal skvělým výskokem Vošahlík, ale ten míč poslal vysoko nad branku.

79
    Až příliš snahy projevil jeden z hostujících hráčů, který fauloval a nabídnul svému soupeři standardní situaci.

78
    Už to mohlo být o dvě branky, ale nadějnou domácí akci zastavil pohotovým zákrokem jeden z hostujících obránců.