Jablonec B – Živanice 2:1 (kon.) | Ml. Boleslav B – Dukla B 1:1 (kon.) | Teplice B – Brozany 3:0 (kon.)
Ústí n/O – Hr. Králové B 0:0 (kon.) | Velvary – Přepeře 2:1 (kon.)
TJ Slovan Velvary
2:1 (1:0)
FK Přepeře
Sobota 09.10.2021, 15:00 • Velvary • Česká fotbalová liga (B) • 11. kolo

Na Velvarském pažitu se dnes zrodilo překvapení – domácí tým, který na pocit vítězství čekal před dnešním zápasem více než měsíc, si připsal skalp prozatimního lídra soutěže, a zaslouženě jej porazil 2:1! Ve druhé půli jsme viděli branky až v samém závěru – nejprve se prosadil z pokutového kopu v 87. minutě Tomáš Tenkl, pak vykřesal jiskřičku naděje hostům Elbel, který pár minut po příchodu na hřiště snížil. Více se ale hostům, kteří dnes opravdu nepředvedli dobrý výkon a prakticky jinak neohrozili Měsíčka, nepodařilo, a ze zápasu tak budou určitě odjíždět zklamáni. Naopak domácí předvedli velice sympatickou hru, jen by si měli domluvit doučování z efektivity, protože dnes několikrát ve vyložené šanci ztroskotali. Nutno dodat, že lví podíl na tom měl ale častokrát gólman Čamrda, který chytal famózně.
    To by bylo z mé strany pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek soboty. (16:53:21)

90+3

90+2
    Měsíček se pomalu zvedá z trávníku – zřejmě jde ale o taktický záměr nežli o bolístku.
    90+1. ELBEL - 2:1

90+1
    Přepeře právě vstřelily branku!
    Máme tady drama! Ve skrumáži ve vápně si našel míč Jakub Elbel a počínal si jako mazák – zpracoval si balon na prsa a – i když se štěstím – ve skluzu propálil Jiřího Měsíčka. 2:1!

90
    Po pravém křídle zkoušel proniknout nový muž na hřišti Elbel, sympatická snaha končí v autu.

89
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Hadaščok, přichází Elbel.

89
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Novák, přichází Fingerhut.

89
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Chábera, přichází Ptáček.

89
    Aleksejs Grjaznovs zkusil štěstí z dálky, mezi tři tyče se ale netrefil.

88
    Hosté začínají hrát vabank a domácí toho málem využili. Nebýt akrobatického zákroku nejspíše Pavlaty, zakončoval by Duong to úplně odkryté branky.
    87. TENKL - 1:0

87
    Je to 2:0! Ačkoliv Čamrda vystihl směr penalty, Tenkl svoji ránu do levého dolního rohu tak utáhl, že gólman hostí neměl sebemenší nárok. Domácí jsou teď už velmi blízko k první výhře od 25. srpna!

86
    Penalta pro domácí! Po skvěle provedeném protiútoku se k zemi poroučel jeden z útočníků a rozhodčí nemohl nezapískat. Balon si staví Tenkl...

85
    Nový muž na hřišti Duong se uvedl skvěle, zablokoval útok hostí po pravé straně a rozehrál brejk.