Hranice – Karviná 21:30 (kon.) | Lovosice – Dukla 35:31 (kon.) | Nové Veselí – Zubří 32:30 (kon.)
TJ Cement Hranice
21:30 (13:13)
HCB Karviná
Sobota 09.10.2021, 10:00 • Hala TJ Cement Hranice • Chance Extraliga mužů • 6. kolo
    60
    Mezi střelce se zařazuje i gólman Petr Mokroš, který přes celé hřiště trefil prázdnou domácí branku a udělal tečku za zápasem! (21:30)

60
    Poslední minuta druhého poločasu! (21:29)
    59
    Hosté se blíží k hranici třiceti zásahů, necelé dvě minuty před koncem skóruje Dominik Solák. (21:29)
    58
    Karviná si ještě dalším zásahem pojišťuje své vítězství, tentokrát gólmana překonal Matěj Nantl. (21:28)

57
    Oddechový čas pro domácí. (21:27)
    57
    V Hranicích je hotovo, body poputují na konto hostujícího celku. Gól dává Denis Harabiš. (21:27)
    55
    Jan Plaček upravuje na rozdíl pěti gólu. Hranice mají před sebou ještě hodně práce, pokud stále pomyšlí alespoň na remízu. (21:26)

55
    Radim Brož (HRA) je už poněkolikáté v zápase trestán, tentokrát jde na dvě minuty ven ze hry. (20:26)
    54
    Malá nucená pauza karvinskou fazónu nezmenšila, poprvé v utkání se prosazuje Matěj Nantl. (20:26)
    52
    I domácí nakonec pokořují hranici dvaceti branek, za kterou je nyní posunul Jan Plaček. (20:25)
    50
    Vojtěch Patzel se po relativně nevýrazném prvním poločase nyní na palubovce chytil a posílá do hranické sítě jeden zásah za druhým. (19:25)
    49
    David Lefan drží svůj tým při životě a dalším zásahem snižuje rostoucí manko Cementu. (19:24)
    49
    Jenže jen pár sekund nato následuje další gól nezastavitelného Vojtěcha Patzela! (18:24)
    48
    Jiskru naděje svému výběru vykřesal David Lefan, pro kterého to je už osmý zásah v zápase. (18:23)
    48
    V polovině osmnácté minuty dává gól Harabiš, Hranicím ujel vlak. Karviná kontroluje hru. (17:23)
    47
    Začíná to být dost jednoznačné, Patzel tentokrát uspěl zakončením do bližšího horního rohu. (17:22)
    45
    Vojtěch Patzel si z hranice sedmi metrů drží stoprocentní úspěšnost, trefil se už potřetí! (17:21)

45
    Urbański bleskově prorazil před klec, na poslední chvíli byl faulován Janem Zbránkem (HRA). (17:20)

44
    Oddechový čas pro domácí. (17:20)
    43
    Hranicím začíná docházet dech, hosté soupeři pomalu utíkají. Nyní skóroval Dominik Solák. (17:20)
    42
    Ubránit se ale nakonec nedokázala, do dvoubrankového náskoku Karvinou posílá Vojtěch Patzel. (17:19)
    39
    Na Francovu trefu následně o minutu později navazuje Urbański, s Cementem to nevypadá dobře. (17:18)
    38
    V polovině osmé minuty srovnává Václav Franc. (17:17)

38
    Další komplikace pro Hranice, na dvě minuty je z hrací plochy vykázán Marek Vincour (HRA)! (17:16)
    38
    Hranice se znovu ujímají vedení, poprvé v zápase se mezi úspěšné střelce zařazuje Jan Plaček. (17:16)

37
    A pozor, sudí vytahuje červenou kartu! Po nevybíravém zákroku ve středu hřiště předčasně do sprchy míří Jiří Kozlovský (HRA)! (16:16)
    35
    Dominik Solák se ovšem ani tentokrát nemýlil a bez větších obtíží uklidil míč do branky. (16:16)

35
    V početní nevýhodě budou poprvé také hosté, mimo hru bude Nicolas Noworyta (KAR). (16:15)
    35
    David Lefan je dnes ve formě a otevírá pátou minutu svou sedmou brankou v zápase! (16:15)
    34
    Dominik Solák vzápětí srováná, v Hranicích to dnes bude drama až do poslední sekundy. (15:15)
    34
    Snahy Cementu ale nakonec přeci jen nevyšly vniveč, patnáctý gól Hranic vstřelil David Lefan. (15:14)
    32
    Velmi rychlou odpověď si pro své soky připravil David Lefan, po pár vteřinách je znovu srovnáno. (14:14)
    31
    Prvním úspěšným střelcem druhé půle je Dominik Solák, který se prosadil z pravé strany hřiště. (13:14)
    30
    Ale pozor, v poslední sekundě poločasu skóruje Rakatyněc, v Hranicích je vyrovnáno! (13:13)
    30
    Denis Harabiš i tentokrát mířil naprosto přesně, Karviná jde před pauzou do vedení! (12:13)

30
    Poslední minuta prvního poločasu! (12:12)
    29
    Denis Harabiš skvělou šancí skóroval nepohrdl, hosté opět srovnávají stav. (12:12)

28
    Na dvě minuty tentokrát hrací plochu hranické haly opouští Jaroslav Fulneček (HRA). (12:11)
    28
    Vojtěch Patzel rychle snižuje na rozdíl jednoho gólu, Karvinou navíc čeká další přesilovka. (12:11)
    27
    A už je to o dvě branky, Lefan tentokrát pálil do dolní části karvinské svatyně! (12:10)
    26
    To je něco! Domácí jdou poprvé v zápase do vedení, opět u toho byl David Lefan! (11:10)
    24
    Cement se ovšem složité situace nezalekl a navzdory oslabení se prosazuje David Lefan! (10:10)
    23
    Přesilovku velmi rychle využívá Urbański, první gól početní výhody přichází po třinácti sekundách. (9:10)

23
    Komplikace pro domácí, na dvě minuty míří ven ze hry Radim Brož (HRA). (9:9)
    22
    A je vyrovnáno! Potřetí v utkání Mokroše překonává Jevhen Rakatyněc! (9:9)

22
    Oddechový čas pro domácí. (8:9)

21
    Výborný Mokroš zachoval chladnou hlavu a zastavil projektil unikajícího protihráče! (8:9)
    20
    Rakatyněcovo zakončení jen tak tak proklouzlo do klece, je to jen o gól! (8:9)
    19
    Na střeleckou listinu utkání poprvé putuje jméno Davida Lefana, rychlá odpověď je na světě. (7:9)
    18
    Krásná střela Artura Urbańskiho z poměrně velké vzdálenosti zaletěla ke vzdálenější tyči. (6:9)
    16
    Hranice asi minutu kombinovaly v útoku, přičemž jejich snahy v přesný zásah přetavil Pinkas. (6:8)
    14
    Vojtěch Patzel je k nezastavení a připisuje si už svůj dnešní pátý gól, z toho třetí ze hry. (5:8)
    14
    Pinkas tentokrát nezaváhal a karvinského gólmana překonal pěknou ranou do pravého rohu. (5:7)
    13
    Oproti tomu Václav Franc mířil naprosto přesně, tohle musí hranické borce hodně mrzet. (4:7)

12
    Od kontaktní branky nás dělily milimetry, Pinkas tentokrát trefil břevno! (4:6)
    11
    Radim Brož odčinil svou žlutou kartu přesným zásahem, domácí stále nehodlají skládat zbraně. (4:6)
    10
    Domácí obrana ovšem tentokrát nedokázala udržet Vojtěch Patzela na uzdě. (3:6)
    10
    Cement zatím s prvním týmem soutěže zvládá držet krok, o snížení se postaral Matyáš Pinkas. (3:5)
    8
    Vojtěch Patzel ani tentokrát nezaváhal a opět poslal balón do dolní části hranické klece. (2:5)

8
    První žlutou kartu v zápase dostává Radim Brož (HRA), Karviná se ujme další sedmičky. (2:4)
    7
    Jenže devět sekund nato si svůj druhý gól v zápase připisuje Vojtěch Patzel. (2:4)
    7
    A jen pár sekund poté se dopředu prodral Rakatyněc, který Cement přiblížil k vyrovnání. (2:3)
    6
    Patzelova střela se štěstím proskákala za hranického brankáře, Karviná vede o dvě branky. (1:3)
    5
    Urbański se sebevědomě prodral skrz obranu a své sólo uzavřel jednoduchou a přesnou střelou. (1:2)
    3
    Jan Zbránek si ale pro soupeře připravil rychlou odpověď a v Hranicích je znovu vyrovnáno. (1:1)
    3
    Karviná nakonec ale přeci jen odskakuje do vedení, přesně do dolní části branky mířil Noworyta! (0:1)