Hranice – Karviná 21:30 (kon.) | Lovosice – Dukla 35:31 (kon.) | Nové Veselí – Zubří 32:30 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
35:31 (17:17)
HC Dukla Praha
Sobota 09.10.2021, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů • 6. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (19:25:02)

Lovci Lovosice – HC Dukla Praha 35:31 (17:17)
    Nejvíce branek: J. Motl 9/3, Kupa 8/1, Holubec 4 – M. Březina 6, Hlinka 6, F. Březina 5. Rozhodčí: Kichner, Vacula. Sedmimetrové hody: 5/4 – 5/2. Vyloučení: 1:2.

Po většinu druhého poločasu se držely ve vedení Lovosice, které si postupně vytvořili několikrát tříbrankové vedení, aby se na konci zápasu nakonec mohli radovat z vítězství o 4 branky. O jediný zvrat se Dukla ve druhé třicetiminutovce zasadila ve 35. minutě. To byl ale poslední moment, kdy byli Pražané ve vedení. Od té chvíle už je Lovci nepustili ke slovu a popáté v sezóně slaví vítězství. Naopak Dukla si připisuje už třetí prohru.

Konec zápasu. (35:31)

60
    Hosté střelou po čase z volného hodu přestřelili svatyni Lovosic o pořádný kus. (35:31)

60
    Akce Dukly mohla býti klidně prorážením, ale rozhodčí současně se sirénou nakonec celou akci označili za faul obrany Lovosic. (35:31)

60
    Na druhé straně měla Dukla k dispozici sedmimetrový hod, který ale nedokázal Daniel Křístek proměnit pro úspěšný zákrok Jana Hrdličky. (35:31)

60
    Probíhá poslední minuta utkání. (35:31)
    60
    Na začátku 60. minuty se trefuje počtvrté v zápase Jan Heřmanovský, který tak Lovosicím přisuzuje definitivně vítězství. (35:31)

59
    Jakub Krušberský měl před sebou otevřený prostor i bránu Lovosic, ale míč do ní napasovat nedokázal. Günl při pokusu o zákrok při návratu do brány uklouzl po ochranné síti za bránou a velmi nepěkně narazil hlavou do panelů na zdi. Rozhodčí ihned přerušují hru a volají na hrací plochu zdravotníka. Jiří Günl se naštěstí zvedá a odchází po svých na střídačku. (34:31)
    58
    Filip Březina ale nechce nechat domácím nic zadarmo a přidává svou druhou trefu v utkání. Rozdíl ve skóre 3 branky. (34:31)
    58
    Kupa si velmi dlouho připravoval střeleckou pozici, až ze své ruky vypustil nechytatelný podstřel, který zastavila až síť za zády Petržaly. (34:30)

57
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic. (33:30)

57
    Oddechový čas pro Lovosice. (33:30)

57
    Jenže ani akce Dukly neskončila gólem, ale pouze technickou chybou. Lovosice se mohou pomalu nastěhovat před bránu Pražanů. (33:30)

57
    Petržala dokázal podržet svůj tým i střelce Lovosic na uzdě a nepovolit jim skórovat. Jmenovitě Trkovskému. (33:30)

56
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Dukly Praha. (33:30)

56
    Oddechový čas pro Duklu Praha. (33:30)
    56
    Jan Kupa si to místo přihrávky namířil přímo do brankoviště. Technickým zakončením obloučkem přes ruku dokázal nachytat Petržalu, který očekával zakončení do spodní části brány. (33:30)