Kometa Brno – Liberec | 3:1 (kon.) |
Pardubice – Slavia | 1:0 (kon.) | | | Přerov – Vítkovice | 1:3 (kon.) |
Vladivostok – Čeljabinsk | 2:4 (kon.) | | | Ufa – Kazaň | 2:3 (0:2 po s.n.) | | | Jokerit – Nižněkamsk | 3:6 (kon.) |
Minsk – Kunlun | 6:5 (po pr.) | | | Riga – Novosibirsk | 4:1 (kon.) |
Zlín – Slavia | 1:2 (kon.) | | | Motor ČB – Plzeň | 0:14 (kon.) |
Frisk Asker – Jastrzębie | 3:7 (kon.) | | | Frölunda – IFK Helsinky | 4:1 (kon.) | | | Växjö – TPS | 4:2 (kon.) |
Tappara – Skellefteå | 4:2 (kon.) | | | Bremerhaven – Sparta | 1:3 (kon.) | | | Zürich – Mladá Boleslav | 7:3 (kon.) |
Fribourg – Leksands IF | 3:0 (kon.) | | | Bolzano – Salzburg | 3:4 (po pr.) | | | Rungsted Seier Capital – Rouen | 2:4 (kon.) |
Topoľčany – SR 18 | 2:0 (kon.) |
konec
Banes Motor České Budějovice
0:14
(0:6, 0:5, 0:3)
HC Škoda Plzeň
38:56
|
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (David Kašpar – 2 min., držení).
|
|
38:39
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Vlastimil Kvasnička – 2 min., podrážení).
|
|
32:55
|
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Filip Petrásek – 2 min., držení hole).
|
|
29:42
|
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Matyáš Fousek – 2 min., podrážení).
|
|
26:50
|
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Matyáš Fousek – 2 min., držení).
|
|
22:54
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Vlastimil Kvasnička – 2 min., držení).
|
Branky a nahrávky:
3. Soukup D. (Kremláček), 5. Slanina (Kopic), 8. Slanina (Kopic, Soukup D.), 16. Pánek (Pešek, Soukup M.), 20. Kvasnička (Kremláček), 20. Marcel (Dvořák, Soukup D.), 23. Adamec (Malát), 25. Pánek (Dvořák, Dáňa), 30. Dáňa (Malát), 34. Malát (Dvořák, Soukup M.), 40. Kopic (Kremláček), 46. Soukup M. (Pešek), 49. Soukup D. (Slanina, Pánek), 59. Dvořák (Soukup M.)
Rozhodčí: Šperl – Kubíček, Tuháček
Diváci: 33
Neproměněná penalta:
Banes Motor České Budějovice:
Ludvík (21. Karbulka) – Remta (C), Fousek, Pavlát, Vaněk, Březina, Placek, Kumpfmüller – Kříž, Kašpar (A), Cháb, Schwartz, Petrásek, Pouzar, Anderle, Masoupust (A), Janoch, Vavřík
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: Němeček (21. Vondraš) – Dolhý, Hamšík, Pánek, Kremláček, Malák (C) – Kvasnička, Kopic (A), Adamec, Korčák, Malát, Dvořák, Slanina (A), Marcel, Soukup M., Soukup D., Ženíšek, Pešek, Dáňa
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: Němeček (21. Vondraš) – Dolhý, Hamšík, Pánek, Kremláček, Malák (C) – Kvasnička, Kopic (A), Adamec, Korčák, Malát, Dvořák, Slanina (A), Marcel, Soukup M., Soukup D., Ženíšek, Pešek, Dáňa
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šperl – Kubíček, Tuháček
Diváci: 33
Pavel Mádl