Akademici Plzeň – North wings Ústí 1:4 (kon.) | HC MUNI – Riders Univerzita Pardubice 3:1 (kon.)
HC MUNI
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Riders Univerzita Pardubice
Středa 13.10.2021, 20:00 • Hokejové haly dětí a mládeže, Brno • Univerzitní liga ledního hokeje • 3. kolo

Ode mne je to vše. Přeji pěkný večer a dobrou noc. (22:02:15)

Závěrečná hra v power-play hostujícímu celku ovoce nepřinesla. To znamená jediné, brněnská Masarykova univerzita dokázala potvrdit roli favorita a po vítězství 3:1 si připisuje tři body do tabulky. Úplně přesvědčivé to ze strany Medvědů proti nováčkovi nebylo, na to se historie ovšem ptát nebude.

59:29

59:16
    Další pokus od modré čáry byl sražen do ochranné sítě, Do konce už přitom nezbývá ani minuta.

58:39
    Riders již hrají v šesti. Další střela od modré po zemi byla nepřesná. hosté však zůstávají v útočném pásmu.

58:01
    Po zblokované střele od modré čáry přichází další osvobození Masarykovy univerzity.

57:40
    Domácí tým začíná oslabení dobře. Vyhraným vhazováním a následným vyhozením kotouče přes všechny čáry.

57:29
    Oddechový čas pro hosty.

57:29
    Vyloučení v týmu HC MUNI (Kučera – 2 min., nedovolené bránění).

57:21
    Masarykova univerzita právě vstřelila branku!
    Domácí dělají důležitý krok k vítězství. TADEÁŠ JAKUBEC si s kotoučem sjel na osu hřiště a vyslal skrytou přesnou střelu k levé tyči. Brankář Vaněk toho moc neviděl. Asistence: Tadeáš Aulehla, Pavel Tomaník

56:53
    Kolem gólmana Vaňka teď bylo rušno a hostující brankář se ocitl dokonce nejprve na zádech a o chvíli později bez helmy. V ten moment už rozhodčí musel přerušit hru.

56:15
    Domácí tým hraje svou další přesilovou hru. zatím se mu ale nedaří usadit v pásmu. I kdyby ji ale nevyužil, tak stále ušetřil další dvě minuty času.

55:38
    Vyloučení v týmu Riders Univerzita Pardubice (Hejný – 2 min., vysoká hůl).

54:20
    Vypadal to na únik Tadeáše Aulehly. ten byl ale až příliš pomalý a nakonec se ještě pokoušel hledat spoluhráče na druhé tyči. Neúspěšně.

53:08
    Aktivita je však i nadále spíše na straně domácího celku. Ten soupeře do svého pásma na delší dobu příliš nepouští.

51:45
    Čas poměrně rychle ubíhá a my stále čekáme na nějakou velkou šanci třetí třetiny. Tohle však bude vyhovovat spíše vedoucímu domácímu celku.

50:58
    A práci měl o chvíli později i jeho „kolega“ na druhé straně. Se střelou z první po zemi si ale poradil bez problémů.

Filip Krůza

Branky a nahrávky: 14. Račický (Voříšek, Strakoš), 24. Plhal (Švarcberger, Šurán), 58. Jakub (Aulehla, Tomaník) – 29. Kmoníček (Faltys, Bezděk)

HC MUNI: Koval (Holub) – Gonos, Plhal, Věžník, Kučera, Grman, Surán – Jakubec, Tomaník (C), Voříšek, Drlík, Háněl, Svatuška, Račický, Švarcberger, Aulehla, Strakoš, Pavel (A), Svoboda
    Riders Univerzita Pardubice: Vaněk – Muška, Bezděk, Pražák, Faltys, Vacek (C), Obr – Hrdlička, Jiruška, Hejný, Voldán, Vytlačil, Bureš, Kmoníček, Stolín, Skála, Strnad, Topolská

Rozhodčí: Čuňočka – Hrabal, Augusta