Ottawa – Toronto 3:2 (kon.) | Florida – Pittsburgh 5:4 (po pr.) | Columbus – Arizona 8:2 (kon.)
Buffalo – Montreal 5:1 (kon.) | Carolina – NY Islanders 6:3 (kon.) | NY Rangers – Dallas 2:3 (po pr.)
Detroit – Tampa 6:7 (po pr.) | Nashville – Seattle 3:4 (kon.) | Los Angeles – Vegas 6:2 (kon.)
New York Rangers
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
Dallas Stars
Pátek 15.10.2021, 01:20 • Madison Square Garden, New York • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučením a někdy opět na počtenou. (04:17:10)

V oslabení: 0:0
    Dallas slaví výhru hned ve svém prvním utkání.

Dallas tedy nakonec boduje naplno hned ve svém prvním utkání letošního ročníku, když o jeho výhře rozhodl trefou v prodloužení finský obránce Heiskanen.

Rangers tedy nedokázali naplno bodovat ani před svými diváky, když v Madison Square Garden alespoň za remízu získali první bod do tabulky.

61:38 Miro HEISKANEN - 2:3

61:38
    Dallas právě vstřelil branku!
    Panarin ztratil puk lehce po přejetí modré čáry, čehož využil Benn, který poslal do protiútoku MIRA HEISKANENA, jenž se ještě díval za sebe na najíždějícího Seguina, ale nakonec finský obránce vše vyřešil přímou střelou do vzdálenější šibenice, a přisoudil tak bonusový bod Dallasu. Asistence: Jamie Benn.

61:09
    Stars se vydali do protiútoku, kde střílel Lindell, ale taková střela nemohla Šesťorkina ohrozit.

60:49
    Fox se snažil procpat do zakončení, ale Hintz jej do něj vůbec nepustil.

60:10
    Prodloužení začínají s pukem domácí hokejisté.

60:01

Ve třetí třetině se ani jednomu týmu nepodařilo vstřelit kýženou třetí rozhodující branku, a tak zápas po šedesáti minutách míří do prodloužení.

Pro oba celky je to jejich první bod v sezóně. Otázka jen zní, který z nich si připíše ten druhý.

60:00

59:54
    A tak tu máme ještě jednu střelu na domácí klec, když se Dallas rychle přesunul do útočného pásma, kde nakonec střílel Glendening a jeho pokus Šesťorkin vyrazil do rohu kluzitě.

59:31
    Vypadá to tak, že nám utkání bude muset rozhodnout prodloužení, když Stars drží puk za svou bránou.

58:53
    Heiskanenovo nahození od modré čáry bylo zblokováno do ochranné sítě, a tak je tu další vhazování před bránou Rangers.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 29. A. Fox (R. Lindgren, Panarin), 36. Kreider (K'A. Miller, Zibanejad) – 20. Peterson, 27. Faksa (M. Heiskanen, R. Suter), 62. M. Heiskanen (Jamie Benn)

New York Rangers: Šesťorkin (A. Georgijev) – A. Fox, R. Lindgren, Trouba, K'A. Miller, Nemeth, Lundkvist – Kreider, Zibanejad, Lafreniere – Kakko, R. Strome, Panarin – Goodrow, Chytil, J. Gauthier – Reaves, K. Rooney, Dryden Hunt.
    Dallas Stars: Holtby (49. Chudobin) – R. Suter, J. Klingberg, M. Heiskanen, Lindell, Sekera, Hakanpää – Jamie Benn, Seguin, A. Radulov – Peterson, Hintz, Pavelski – M. Raffl, Faksa, Gurjanov – Kero, Glendening, Kiviranta.

Rozhodčí: Pollock, South – Murray, Shewchyk

Diváci: 17 173