2:1 (0:0)
AS Trenčín
Pátek 15.10.2021, 17:00 • NTC Poprad • Niké liga • 11. kolo

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 9:6. Střely mimo: 3:10. Rohy: 5:12. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:11. (18:54:54)

Je tu konec! Po infarktovém závěru nakonec všechny body berou hráči Liptovského Mikuláše. Ti šli do vedení díky hlavičce Richarda Bartoše. Hosté sice vyrovnali v devadesáté minutě po ráně Gažiho, Tatran si ale vzal vedení zpět díky dorážce Voška.

90+4

90+4
    Liptovský Mikuláš právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné, domácí si z ničeho nic v posledních desítkách sekund berou vedení zpět! Hostující brankář udělal velkou chybu, když neudržel střelu z dálky a k odraženému míči se dostal PETER VOŠKO, po jehož dorážce Tatran znovu vede!

90+3
    Dlouhý balón z obrany Trenčína doputoval až k Dominiku Sváčkovi, jenž ho posílá zpět na polovinu soupeře.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Trenčín právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Domácí od vstřelené branky jen bránili a čekali na ojedinělý protiútok, což se jim nevydařilo. Po vyražené střele Musy se k balónu dostal ADAM GAŽI, který se s tím nepáral a napálil ho pod břevno!

89
    Střídání v týmu MFK Tatran Liptovský Mikuláš: ze hřiště odchází Tomáš Staš, přichází Peter Voško.

89
    Nyní už to vypadalo nadějněji. Azango z brankové čáry posílal míč před bránu, kde ho na poslední chvíli odkopl obránce.

86
    Trenčínu se stále nedaří v posledních minutách ohrozit bránu Dominika Sváčka. Po centru zleva zakončoval Ikoba, nepřesně.

83
    Za faul na útočné polovině vidí žlutou kartu Philip Azango (AS Trenčín).

81
    Trenčínu se nyní nedaří útočné snažení, do konce už zbývá přibližně deset minut.

78
    Střídání v týmu MFK Tatran Liptovský Mikuláš: ze hřiště odchází Ľubosla Laura, přichází Ivan Kotora.

77
    Od své brány bude vykopávat Dominik Sváček poté, co Eduvie Ikoba znovu zamířil nad bránu. Tentokrát míč skončil až někde za tribunou.

74
    Rastislav Václavik (MFK Tatran Liptovský Mikuláš) v okolí půlící čáry fauloval Lavrinčíka a vidí poté žlutou kartu.

73
    Eduvie Ikoba, který je na hřišti teprve tři minuty, se ocitl ve velké šanci! Erik Jendrišek ho skvěle našel před bránou, Američan v dres Trenčína ovšem přestřelil bránu!

72
    Z rohového kopu nyní zahrozili i hosté. Přetažený centr na zadní tyč spadl na nohu obránce Šulka, který zakončil z voleje a jen těsně minul levou tyč.

70
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Jakub Kadák, přichází Adam Gaži.
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Matúš Kmeť, přichází Eduvie Ikoba.

68
    A z následujícího rohového kopu jdou hráči Tatranu do vedení! Tomáš Staš rozehrál rohový kop přímo na hlavu RICHARDA BARTOŠE, který tvrdou hlavičkou prostřelil Michala Kukučku. Ten si sice na míč sáhl, vytáhnout ho mimo tři tyče už nedokázal.