Kynžvart – Olomouc 36:29 (kon.)
Házená Kynžvart
36:29 (15:15)
DHK Zora Olomouc
Sobota 16.10.2021, 16:00 • Hala Milana Prokeše, Lázně Kynžvart • MOL liga žen • 6. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. (17:30:55)

Kynžvart znovu úřadoval ve druhém poločase, který vyhrál o sedm branek stejně jako celý zápas. Západočešky odskočily hned v úvodu druhé půle a vedení už si zkušeně pohlídaly. Nováček soutěže tak sbírá i skalp semifinalisty loňského ročníku a posouvá se na šesté místo tabulky. Olomouc se propadla na osmou pozici.

Házená Kynžvart – DHK Zora Olomouc 36:29 (15:15)
    Nejvíce branek: Weisenbilderová 8/4, V. Dvořáková 6, Patrnčiáková 6 – Kašpárková 6, Sovová 5, Závišková 4. Rozhodčí: Hájek, Kozler. Sedmimetrové hody: 4/4 – 4/0. Vyloučení: 3:5.

Konec zápasu. (36:29)
    60
    Olomouc ještě upravuje skóre střelou přes celé hřiště do prázdné branky, prosazuje se brankářka Polášková. (36:29)

60
    Domácí hráčky teď dokonce vymyslely pěknou nahazovačku, ale Patrnčiaková nezakončila mezi tři tyče. (36:28)
    60
    Kristýna Königová z levého křídla vymetla vzdálenější horní roh branky. (36:28)
    59
    Štěpánka Hejlová volná na pivotu a také se zapisuje mezi střelkyně. (35:28)
    59
    Michalcová našla na pravém křídle Patrnčiákovou, která se nemýlí. (35:27)

58
    Weisenbilderová vystihla přihrávku do pivota a Západočešky jsou zpět u míče. (34:27)

58
    Patrnčiaková se dopustila technické chyby. (34:27)
    58
    Iva Závišková vypálila z levé spojky mimo dosah střídající Zuzánkové. (34:27)
    57
    Kynžvart už experimentuje a hraje v útoku v sedmi, tedy bez brankářky. A při této přesilovce se ze spojky prosazuje Michalcová. (34:26)
    57
    Oba týmy by dnes mohly souhru do pivotů vyučovat. Po dalším parádním pasu skóruje Klára Sovová. (33:26)

56
    Dvořáková z levé spojky trefila bližší tyčku. (33:25)

56
    Oddechový čas pro domácí. (33:25)

55
    Pokus Dvořákové zablokován, Zuzana Haládiková ale nepředvedla přesnou přihrávku do úniku. (33:25)
    55
    Další gólové střele Weinsenbilderové předcházel útočný faul, branka tak neplatila a na druhé straně skóruje Kašpárková. (33:25)