Val. Meziříčí – SHK Hodonín 3:0 (kon.) | Kopřivnice – Vel. Meziříčí 3:5 (kon.) | Hronov – Mostečtí Lvi 5:6 (kon.)
Letňany – Dvůr Králové n. L. 9:2 (kon.) | Písek – Cheb 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Nový Jičín 1:3 (kon.)
Klatovy – Příbram 3:2 (po pr.) | Kometa Brno B – Opava 3:4 (kon.) | Děčín – Nová Paka 3:5 (kon.)
Jablonec n/N – Bílina 4:3 (po pr.) | Řisuty – Havlíčkův Brod 2:1 (kon.) | Tábor – Kobra 6:5 (3:1 po s.n.)
HC ISMM Kopřivnice
3:5 (0:0, 2:2, 1:3)
HHK Velké Meziříčí
Sobota 16.10.2021, 17:00 • Zimní stadion Kopřivnice • 2. liga skupina Východ • 8. kolo

Góly a nahrávky

HC ISMM Kopřivnice:
    Vojtěch Pindel (1+0), Daniel Häring (0+1), Dominik Suchý (1+0), Radim Štěpánek (1+1) a Petr Seidler (0+1)

Milan Strnad (1+0), Filip Střecha (1+1), Pavel Ambrož (1+2), Ondřej Malec (0+1), Lukáš Paták (1+1), David Křenek (0+2), Vojtěch Maštera (1+0) a Tomáš Střecha (0+1) (19:11:36)

Po první třetině, ve které měli navrch domácí, ale nedokázali využít šance přišla druhá třetina, ve které padlo po 2 gólech na každé straně. Nakonec přišla třetí třetina, ve které vstřelil každý tým jeden gól a zdálo se, že zápas půjde do prodloužení, než se trefil Vojtěch Maštera, který svým gólem zařídil hostům z Velkého Meziříčí 3 body z tohoto utkání. Následně ještě do prázdné branky upravil na 5:3 Lukáš Paták

59:24
    Velké Meziříčí vstřelilo branku!
    Pátou branku hostů přidává gólem do prázdné brány LUKÁŠ PATÁK. Asistence: Ambrož.

59:09
    Z velmi ostrého úhlu dokázal prostřelit Martina Šindelku VOJTĚCH MAŠTERA a zvýšil tak na 4:3. Asistence: Křenek a T.Střecha.

58:56
    Zakázané uvolnění domácích.

58:32
    Lukáš Paták měl velkou šanci, Pavel Ambrož už zvedla ruce radostí, ale brankář Šindelka se dokázal přesunout a střelu vyrazit.