Roudnice – Chomutov 5:10 (kon.)
HC Roudnice nad Labem
5:10 (2:2, 2:4, 1:4)
Piráti Chomutov
Sobota 16.10.2021, 17:00 • Zimní stadion, Roudnice nad Labem • Krajská liga: Ústecký kraj • 5. kolo

Konec zápasu. (19:29:04)

59:26
    Vyloučení v týmu HC Roudnice nad Labem (Martin Kuchař – 2 min., napadení).

58:44
    Martin Kuchař si Hanuljaka navedl na levou stranu a poté zakončoval do vzdálenější šibenice. Trefil ovšem jen břevno!

58:44
    Martin Kuchař pojede trestné střílení po faulu!

58:29
    Opět proběhla vzájemá strkanice v brankovišti Chomutova, vyloučen je nicméně jen hostující Michal Žižka. Roudnice hraje pět na tři.

58:00
    Roudnici se v rámci přesilovky ještě nepovedlo udržet se v útočné třetině, Piráti se dobře brání.

57:16
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Martin Hartman – 2 min., hrubost).

57:16
    Martin Kuchař přes obránce nahodil puk na branku a poté Hanuljaka naprosto jasně ometl sněhem. Mstil se strkanicí Martin Hartman, který je jediným borcem z této situace, který jde na trestnou lavici...

56:47
    Piráti právě vstřelili branku!
    Nakonec se fanoušci Chomutova dočkali té desítce, kterou již několik minut požadují. Huňady krásně našel hokejku FRANTIŠKA MÁLY, který jen střílel do prázdné branky. Asistence: Patrik Huňady.

56:11
    Pěkně se až před branku prokličkoval Ondřej Lauko, ale u levé tyčky zakončoval nakonec jen nad.

54:59
    Roman Chlouba teď ujížděl a akci zakončoval kličkou jako Peter Forsberg. Měl ale smůlu a Kolařík desátý fík neinkasoval ani nyní!

54:33
    Piráti to nyní před brankou hráli hodně na krásu a dávali si přednost. Nakonec střílel Řezníček, ale tomu střela v brankovišti nesedla.

53:42
    Milan Kostourek se od levého mantinelu prokličkoval až mezi kruhy a před brankou. Bekhendem ale střílel jen do betonů pozorného Kolaříka.

52:38
    Hned po vhazování měl na hokejce desítku Daniel Šilar, který dostal puk přímo do odkryté branky. Tu ale naprosto trestuhodně netrefil!

52:29
    Naprosto luxusní akce od chomutovského celku, který dává v této třetině již třetí branku! JAROSLAV KŮS si s Chloubou několikrát vyměnil kotouč a poté střílel do odkryté branky. Asistence: Roman Chlouba.

51:48
    Následně byla přerušena hra a vypadá to, že domácí jednička v brance se při posledním zákroku možná lehce poranila.

51:38
    Jakub Chrpa ve dvou tutových šancí! Nejdříve dostal puk před branku, ale zakončoval jen do betonu Kolaříka, dorážka do odkryté branky se taktéž neujala!

50:59
    Další akce Pirátům podél levého mantinelu nevyšla a píská se zakázané uvolnění.

David Panuška

Branky a nahrávky: 8. Kubica (Tintěra), 12. Kuchař (Tintěra, Kubica), 33. Kubica (Kuchař, Pokorný), 37. Kubica (Štosek, Hlavička), 43. Pokorný (Kolenatý, Kubica) – 1. Chlouba, 11. Řezníček (Chrpa), 22. Huňady (Mála), 31. Chrpa (Kostourek), 35. Chlouba (Žižka, Chrpa), 37. Huňady (Šarlinger), 42. Řezníček (Kostourek, Mála), 49. Chrpa, 53. Kůs (Chlouba), 57. Mála (Huňady)

HC Roudnice nad Labem: Kolařík (Fridrych) – Hlavička, Kolenatý, Brandejský, Kopecký, Kasal, Štosek, Marcin – Pokorný, Minařík, Vaněk, Čichovský, Vojtěch, Tintěra, Kuchař, Lauko, Kubica, Horák, Matuška, Purma.
    Piráti Chomutov: Hanuljak (Svoboda) – Bártek, Žižka, Novák, Kuncl, Ferbas, Hartman, Klapka – Rindoš, Kůs, Chlouba – Šilar, Mála, Huňady – Chrpa, Řezníček, Kostourek – Šarlinger.

Rozhodčí: Folk – Povová, Malík