Žižkov – Chrudim 1:2 (kon.) | Sparta B – Třinec 4:0 (kon.) | Varnsdorf – Dukla Praha 1:3 (kon.)
Táborsko – Líšeň 0:2 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
1:2 (1:0)
MFK Chrudim
Neděle 17.10.2021, 10:15 • Seifertova ulice, Praha-Žižkov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 11. kolo

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 4:10. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:15. (12:11:45)

Fotbalisté Viktorie Žižkov utrpěli v klíčovém záchranářském duelu těžkou porážku na vlastním hřišti od Chrudimi, která se po 525 minutách raduje ze vstřelené branky a po sedmi kolech z vítězství. Naopak domácí už posedmé v řadě nevyhráli.
    Chrudim byla prakticky celý zápas lepším mužstvem, ale v 8. minutě inkasovala z kopačky Diamého. Obrat zařídily ve druhém poločase standardky. Rybička po trestném kopu vyrovnal a dorostenec Juliš dorážkou Haškovy hlavičky do břevna po rohovém kopu zajistil výhru hostům.

90+6

90+5
    Sudí ještě nechal domácí dohrát akci, přestože běžela již pátá nastavená minuta. Nepřesná přihrávka však končí v zámezí a po Mikulcově odkopu už zřejmě přijde závěrečný hvizd.

90+4
    Za zdržování hry dostává žlutou kartu chrudimský brankář Petr Mikulec.

90+3
    A byl to právě žižkovský brankář, který naskočil na Nabijevův roh a z malého vápna prudce hlavičkuje nad břevno.

90+3
    Pražané vybojovali roh a přes celé hřiště běží podpořit ofenzívu i Milan Švenger.

90+1
    Ještě taktické střídání Chrudimi: hřiště opouští David Breda, kterého nahrazuje Daniel Fišl.

90+1
    Ladislav Szikszay přidává k zápasu tři nastavené minuty.

90
    Tudy cesta nepovede. Zeman si naběhl na levé křídlo, ale jeho přetažený pas na Diamého směřoval do zámezí.

88
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Petr Rybička, přichází Martin Šplíchal.

87
    Vyrovnání měl na hlavě Farid Nabijev! Míč mu naservíroval po Gabrielově kolmici na zadní tyč Koželuh, ale ázerbájdžánský fotbalista hlavičkuje zblízka těsně vedle.

85
    Po bolestivém střetu koleny na zemi zůstal ležet Šípek, ale hra pokračovala a Diamé skoro od rohového praporku posílá míč po zemi do připravené náruče brankáře Mikulce.

83
    Rozhodčí Ladislav Szikszay se vrací k předchozí akci a v přerušené hře od něj vidí žlutou kartu Miroslav Petrlák (Viktoria Žižkov).

82
    Šípek se navzdory tahání za dres uvolnil a přes Průchu doputoval míč k Čápovi, jehož střelu vyhlavičkoval Súkenník.

81
    Žlutou kartu dostává Jakub Šípek (MFK Chrudim).

79
    Také Breda se nečekaně snadno proháčkoval žižkovskou obranou, ještě že z pohledu Pražanů Řezáč lízl míč hlavou, čímž ho vychýlil před nabíhajícím Čápem.