Žižkov – Chrudim 1:2 (kon.) | Sparta B – Třinec 4:0 (kon.) | Varnsdorf – Dukla Praha 1:3 (kon.)
Táborsko – Líšeň 0:2 (kon.)
FK Varnsdorf
1:3 (1:3)
FK Dukla Praha
Neděle 17.10.2021, 15:30 • Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 11. kolo

Dukla se vítězstvím přiblížila nejlepší trojce na rozdíl jediného bodu, Varnsdorf bude po tomto kole na šestém místě. (17:27:09)

Ve Varnsdorfu poprvé v sezóně slaví soupeř. Pražané vyzráli na domácí celek brejkovou taktikou a ze svých protiútoků vytěžili rozhodující údery. Vítězný gól zaznamenal už ve 23. minutě Daniel Souček. Ve druhém poločase si Pražané dvougólový náskok pohlídali a Severočechy nepustili do vážnější šance a zaslouženě si vezou do hlavního města tři body.

90+4

90+3
    Další akce Varnsdorfu končí neúspěchem, míč odskákal mimo hrací plochu. Dnes je rozhodnuto.

90+3
    Hosté byli chyceni do ofsajdu.

90+2
    Žlutou kartu inkasoval domácí Marek Richter.

90+1
    Ani centr Dordiče nenašel správného adresáta.

90
    Rozhodčí prodlouží druhý poločas o čtyři minuty.

90
    Nedá se říct, že by byl Varsndorf horším týmem, hosté rozhodli zápas z rychlých brejků.

90
    Varnsdorf nejspíš poprvé v sezóně padne na domácím hřišti.

89
    Dordič nenašel Pajkrta. Domácí se musí vracet na vlastní polovinu.

88
    Bláha fauloval na polovině hřiště.

88
    Závar v pokutovém území Dukly uklidnil brankář Rada.

86
    Šebrle se dostal do úniku, jeho střela ale nenašla cíl mezi třemi tyčemi.

85
    Dvojité střídání na straně Dukly. Ze hřiště zamířili Kozel s Buchvaldkem, poslední minuty si užijí Ruml s Hrubešem, pro kterého to jsou první druholigové minuty v této sezóně.

84
    Dukla nikam nespěchá. Vzápětí ale ztratila míč a domácí míří do akce.

83
    Tak to bylo těsné! Domácí zahráli nacvičený signál, střelu do protipohybu však na poslední chvíli zachytil jeden z obránců Dukly.

82
    Naděje pro Varnsdorf, domácí budou zahrávat standardní situaci z hranice velkého vápna.