Hr. Králové B – Velvary 1:1 (kon.) | Dukla B – Teplice B 3:0 (kon.) | Chlumec n/C – Ústí n/O 1:1 (kon.)
Pardubice B – Bohemians B 2:1 (kon.) | Zápy – Jablonec B 0:3 (kon.)

90
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Jan Havránek, přichází Matěj Ptáček.

89
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Jaroslav Kafka, přichází Duong Thanh Tung.

77
    Střídání v týmu FC Hradec Králové B: ze hřiště odchází David Doležal, přichází Filip Březák.

64
    Střídání v týmu FC Hradec Králové B: ze hřiště odchází Filip Firbacher, přichází Jakub Kosař.

60
    Žlutou kartu dostává Dominik Šustr (TJ Slovan Velvary).

57
    Velvary právě vstřelily branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ TENKL.

52
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Patrik Valenta, přichází Lukáš Pihrt.

49
    Žlutou kartu dostává Tomáš Tenkl (TJ Slovan Velvary).

48
    Žlutou kartu dostává David Doležal (FC Hradec Králové B).

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:24.

Fotbalisté Hradce Králové vedou po prvním poločase nad Velvarami nejtěsnějším možným výsledkem 1:0. Domácí vstupovali do utkání v roli favorita a důležitý první gól nakonec zvládli vstřelit ještě před odchodem do kabin, když se ve 41. minutě prosadil Lukáš Hájek.

45

44
    Patrik Valenta využil více volného prostoru ke střele z velké vzdálenosti. Ráně dal dobrou razanci, nicméně balón proletěl nad břevnem.

43
    Jak Velvary na inkasovaný gól do šatny zareagují? Podobné momenty nikdy nejsou příjemné, ale ztráta je pouze jednobranková, šance na body stále žije.
    41. Lukáš HÁJEK - 1:0