FC Písek
2:1 (0:1)
SK Slavia Praha B
Pátek 22.10.2021, 17:00Česká fotbalová liga (A) • 13. kolo

Utkání je u konce. Šťastnější jsou nakonec hráči od řeky Otavy. Zápas se však pro Písek nevyvíjel vůbec dobře a od jedenácté minuty byli sešívaní ve vedení. Zlom nastal až v závěru, kdy nejprve v 80. minutě vyrovnal Koreš a v 85. minutě Voráček svou trefou rozhodl o vítězství Písku 2:1. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký páteční večer. (18:57:08)

90+3

90+3
    Jednu z posledních možností Slavie zastavil ofsajd.

90+2
    Voráček se snažil odkopnout míč do bezpečí, Bárta si však pomohl faulem.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Písečtí získali po rohovém kopu další cenné vteřiny.

88
    Blíží se závěr zápasu, hosté se těžko dostávají k balónu, Jihočeši zkušeně získávají čas...
    85. VORÁČEK - 2:1

85
    Písek právě vstřelil branku!
    Domácí fotbalisté otáčejí vývoj utkání. Po křížné přihrávce se balón dostal k MARTINU VORÁČKOVI, který z levé strany poslal balón přesně k vzdálenější tyči – 2:1.

83
    Dnešní utkání sleduje 636 diváků.

82
    Štěpán Koreš dostává napomenutí v podobě žluté karty.

82
    Domácí vycítili šanci a plný bodový zisk. V těchto chvílích jsou písečtí fotbalisté jasně lepší.
    80. KOREŠ - 1:1

80
    Domácí se přeci jen dočkávají vyrovnání. ŠTĚPÁN KOREŠ usměrnil balón přesně k levé tyči a svou trefou rozjásal domácí publikum – 1:1.

79
    Šubert dobíhal přihrávku, ale u balónu byl o krok dříve domácí gólman.

78
    Šubert inkasoval přihrávku do postavení mimo hru.

77
    Kinský nemusel zasahovat po rohovém kopu Písku.

75
    Kinský zastavil další útočnou akci soupeře. Hostující gólman drží naděje Slavie na bodový zisk.