Helas Brno – Česká Lípa 5:4 (kon.) | Svarog Teplice – Rapid Ústí n/L 8:2 (kon.) | Slavia – České Budějovice 11:0 (kon.)
Helas Brno
5:4 (1:3)
FC Démoni Česká Lípa
Pátek 22.10.2021, 19:30 • SH Vodova • 1. Futsal liga • 8. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek večera. (21:06:23)

Dramatický duel končí a domácí nakonec po velkém obratu berou těsnou, ale hodně cennou výhru. Ve druhé půli dokázali čtyřmi góly v řadě skóre otočit na svou stranu, střelecky se dařilo zejména Šarközymu, který se trefil dvakrát. Démoni v závěru zdramatizovali skóre, ale na vyrovnání už nedosáhli.

39:56
    Šarközy zachytil míč na střed, i on ale minul prázdnou branku!

39:40
    V útoku poté Démoni, reklamovali ruku, ale marně, a nástřel skončil v autu.

39:29
    Šarközy měl po pasu Davida Cupáka prázdnou branku, ale trefil vracejícího se obránce!

39:05
    Oddechový čas pro domácí.

39:00
    Začíná poslední minuta, míč skončil v náručí Daňka, který to zkusil přes celé, ale marně.

38:40
    Démoni opět v přesilovce na polovině soupeře a jejich tlak pokračuje.
    38:08 Matěj MAUR - 5:4

38:08
    Démoni právě vstřelili branku!
    Je sníženo a drama pokračuje. Havrda skvělým křižným pasem našel u levé tyče volného MATĚJE MAURA a ten pověsil míč ranou o tyč do šibenice – 5:4. Asistence: Ondřej Havrda.

37:40
    Helas právě udělal pátý faul, a tak přichází výstraha od rozhodčího.

37:28
    Do odkryté branky po zisku míče mířil Mužík, těsně ji ale minul!

37:04
    Hosté v pěti!
    37:02 D. CUPÁK - 5:3

37:02
    Helas Brno právě vstřelil branku!
    Domácí jsou zase o krok blíž výhře! V rychlém brejku poslal Šarközy míč na rozběhnutého DAVIDA CUPÁKA a ten odstřelil Lecjakse na bližší tyč. Asistence: Ivan Šarközy.

36:39
    Za protesty uviděl žlutou kartu hostující Havrda.

36:39
    Oddechový čas pro hosty.

36:24
    Opět na hřišti po několika ostrých zákrocích vzplály emoce, na fauly je to momentálně 4:4! Domácí rozehrávají přímý kop z osy hřiště.

Daniel Kinc

Branky: 7. Poul, 21. Šarközy, 24. Cupák, 36. Šarközy (D. Cupák), 38. Cupák (Šarközy) – 1. Fichtner, 4. Zapletal (Fichtner), 11. Fichtner, 39. Maur (Havrda)

Karty:   24. Bialek (CLI), 37. Havrda (CLI)   35. Bialek (CLI)

Helas Brno: Daněk (Konečný) – D. Cupák (C), Svoboda, Šarközy, Sznapka, Presl, V. Cupák, Kamenský, Poul, Mužík, Havrda.
    FC Démoni Česká Lípa: Lecjaks (Kirov) – Rott (C), Fichtner, Demjančuk, Havrda, Bialek, Rozboud, Klimt, Zapletal, Maur.

Rozhodčí: Filipský – Čuba, Smetana.