Salernitana – Empoli 2:4 (kon.) | Sassuolo – Venezia 3:1 (kon.) | Bologna – AC Milán 2:4 (kon.)
US Salernitana 1919
2:4 (0:4)
Empoli FC
Sobota 23.10.2021, 15:00 • Stadio Arechi, Salerno • Italská Serie A • 9. kolo

Ce druhém poločase se zvedl výkon US Salernitana 1919 o 100%, jenže ani to na body nestačilo. Empoli FC pohodlně hlídalo svůj náskok a i když během sedmi minut snížili Ranieri a vlastencem Ismajli (při obou akcích měl v tom prsty sjvěle hrající Ribéry), náskok hostí byl přeci jen dostatečný z prvního poločasu. Empoli si tedy z jihu Itálie odváží tři body. Mějte hezký zbytek dne. (17:04:36)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:16.

90+5

90+4
    Ještě rohový kop stihnou rozehrát hráči Empoli.

90+3
    Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Andrea La Mantia.

90+2
    Rohový kop pro Salernitanu nebyl rozehrán nijak nebezpečně.

90+1
    Hlavičku Djuriće vytahoval brankář Vicario těsně za brankovou čáru, jenže jak ukázala technologie, kousek míče se dotýkal ještě brankové čáry, tudíž to není uznané jako gól.

90
    Rozhodčí nastaví 5 minut!

88
    Pinamonti z velké blízkoszti inkasoval nepříjemnou ránu do oblasti žeber balónem.

87
    Čás utíká velmi rychle, příliš času ani s natavením Salernitaně již nezbývá.

86
    Žlutou kartu dostává Riccardo Marchizza (Empoli FC) za faul.

86
    Bonazzoli se v souboji jeden proti jednomu proti Riccardo Marchizzovi nedokázal rychlostně prosadit.

84
    Joel Obi se dle sudího provinil faulem.

83
    Źurkowski místo přihrávky na spoluhráče volil sólo únik což nebylo ideální řešení.

81
    Franck Ribéry hraje s neskutečným přehledem, bohužel jeho spoluhráči ho nedokáží příliš podpořit.

80
    Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Filippo Bandinelli, přichází Szymon Żurkowski.

78
    Obi technickým míčem do pokutového území soupeře nenalezl žádného ze svých spoluhráčů.

77
    Po vzdušném souboji a špatném pádu na trávník si poranil záda Andrea Pinamonti.

76
    Žlutou kartu dostává Luca Ranieri (US Salernitana 1919).

Rostislav Králik

Branky: 48. Ranieri (Ribéry), 55. Ismajli (Kastanos) (vla.) – 2. Pinamonti (Bandinelli), 11. Cutrone (Haas), 13. S. Strandberg (Henderson) (vla.), 45+1. Pinamonti (pen.)

Karty:   76. Ranieri (SAI) – 33. Stojanović (EMP), 53. Haas (EMP), 86. Marchizza (EMP)

US Salernitana 1919: Belec – Aya (46. Zortea), S. Strandberg, Ranieri – Kišrída (46. Obi), Di Tacchio, Kastanos, Jaroszyński – Ribéry (C) – Gondo (46. Bonazzoli), Simy (67. Djurić).
    Náhradníci: Fiorillo, Russo – Schiavone, Bonazzoli, Djurić, Zortea, Obi, Gagliolo, Delli Carri, Vergani.

Empoli FC: Vicario – Marchizza, Luperto, Ismajli, Stojanović (46. Tonelli) – Henderson (73. Štulac), Ricci, Bandinelli (C) (80. Żurkowski), Haas – Pinamonti (90+3. La Mantia), Cutrone (73. N. Bajrami).
    Náhradníci: Ujkani, Hvalić – Parisi, Fiamozzi, Viti, Tonelli, Štulac, Asllani, Żurkowski, Mancuso, N. Bajrami, La Mantia.

Rozhodčí: Doveri – Lombardo, Moro