Val. Meziříčí – Vel. Meziříčí 5:1 (kon.) | Letňany – Nová Paka 4:3 (kon.) | Hronov – Bílina 6:2 (kon.)
Písek – Kobra 6:10 (kon.) | Žďár n/S – Opava 4:2 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 7:3 (kon.)
Kometa Brno B – Nový Jičín 2:0 (kon.) | Děčín – Dvůr Králové n. L. 1:7 (kon.) | Jablonec n/N – Mostečtí Lvi 9:4 (kon.)
Řisuty – Příbram 2:6 (kon.) | Tábor – Cheb 9:2 (kon.) | Klatovy – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.)
HC WIKOV Hronov
6:2 (3:0, 1:0, 2:2)
HC Draci Bílina
Sobota 23.10.2021, 17:002. liga skupina Sever (ČR) • 10. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

Hezký podvečer, všechny formy života, a vítejte u důležitých informací z utkání druhé ligy mezi HC WIKOV Hronov a HC Draci Bílina

HC Wikov Hronov

Hronov se s devíti body drží na pátém místě severské tabulky. Ta přesně odděluje úspěšné a neúspěšné týmy, jelikož čtvrtý Jablonec má o sedm bodů více, zatímco šestá Nová Paka má bodů osm, stejně jako právě Bílina.

Hronov v posledním zápase těsně vyhrál na ledě Dvora Králové 2:1. Byl to jeho Mikhail Romanov, kdo otevřel skóre zápasu. Dvůr KRálové snížil v polovině 24. minuty, ale v minutě 36. se trefil Jakub Heligr a od té doby se skóre už nezměnilo.

Jak už bylo řečeno, Bílina má stejně jako Paka osm bodů, je ale až na sedmém místě. Na rozdíl od soupeře ale naposled Draci těsně prohráli na ledě Jablonce 3:4 v prodloužení. Bílina přitom měla naprosto luxusní vstup do zápasu a v čase 04:54 se radovala z gólu na 3:0. Jablonec se ale přesně za 30 vteřin prosadil poprvé, ještě ve 12. minutě snížila na jedinou branku a pět a čtvrt minuty před koncem třetího dějství srovnala a 49 vteřin po začátku prodloužení ho Tomáš Mrkvička vystřelil právě pro Jablonec.

HC WIKOV Hronov: Ševců (Nečas) – Heligr, Romanov, Degterev, Kynčl, Sýkora, Exner (C), Kubíček – Tyurin, Duchan, Štědrý – Nazarov, Kozák (A), Kloz – Teuber, Lavrenov, Šlaicher – Matouš (A)

HC Draci Bílina: Mikhailov (Kuchař) – Delmarche, Jungvirt, Kolíček (A), Druxa, Šefl, Šešina – Svoboda, Mašek, Kubinčák (A) – Pavlíček, Nerad, Fábry – Daniel, Zdeněk (C), Uher

Rozhodčí: Veinfurter – Řezníček, Všetečka.

00:01

13:02
    Hronov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je RADIM ŠLAICHER. Asistence: Dominik Matouš a David Sýkora.

15:03
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Tomáš Kolíček – 2 min., vysoká hůl).

15:50
    Přesilovku využil po samostatné akci MARTIN KOZÁK! Bez asistence.

18:00
    Autorem branky je KONSTANTIN TYURIN. Asistence: Matěj Kloz.

20:00

20:01

24:42
    Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov (Konstantin Lavrenov – 2+2 min, vysoká hůl).

28:42

29:29
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Michal Daniel – 2 min., podrážení).

31:29

33:27
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Vojtěch Kubinčák – 2 min., sekání).

33:38
    Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov (Martin Kozák – 2 min., držení hole).

35:38
    Oba týmy jsou v plném počtu.

38:51
    Autorem branky je MARTIN KOZÁK. Asistence: Konstantin Tyurin.

40:00

40:01

41:22
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Tomáš Kolíček – 2 min., držení).

46:06
    Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov (Viacheslav Degterev – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Petr Mašek – 2 min., podrážení + 2 min., hrubost).

48:23
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov (Jakub Kynčl – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Cédric Delmarche – 2+2 min, hrubost).

48:48
    Autorem branky v přesilovce je SAMUEL DUCHAN. Asistence: Radim Šlaicher a Jakub Exner.

50:38
    Draci právě vstřelili branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ DRUXA. Asistence: Radek Nerad.

52:01
    Autorem branky je po samostatné akci KONSTANTIN TYURIN. Bez asistence.

Dnešní utkání sleduje 253 diváků.

57:44
    Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov (Viacheslav Degterev – 2 min., hákování).

59:23
    Autorem branky je JAKUB ZDENĚK. Asistence: Cédric Delmarche a Karel Šefl.

Konec zápasu. (19:20:34)

Marek Baloun

Branky a nahrávky: 14. Šlaicher (Matouš, Sýkora), 16. Kozák, 18. Tyurin (Kloz), 39. Kozák (Tyurin), 49. Duchan (Šlaicher, Exner), 53. Tyurin – 51. Druxa (Nerad), 60. Zdeněk (Delmarche, Šefl)

Rozhodčí: Veinfurter – Řezníček, Všetečka