Karlovy Vary – Benešov 3:2 (kon.) | Hostouň – Příbram B 3:4 (kon.)
3:4 (0:4)
FK Příbram B
Neděle 24.10.2021, 14:30Česká fotbalová liga (A) • 13. kolo

Děkuji za vaši pozornost, pěknou neděli. (16:21:35)

Je zde konec napínavého zápasu. Po poločase to vypadalo, že je již rozhodnuto a že už se bude zápas jen dohrávat. Domácí se však v kabině nabudili a na hosty vlétli. Již tři minuty po začátku druhého poločasu se kopala penalta a o pár minut později snižoval na 2:4 druhou brankou v zápase Dočekal. V samém závěru základní hrací doby přišla ještě třetí branka domácího mužstva a o drama tak bylo postaráno. Hostouň však už čtvrtou branku nepřidala a zápas tak kvůli nepovedenému prvnímu poločasu prohrává.

90+3

90+2
    Domácí kopou roh. Na hlavičku šel i brankář Hostouně.

90+1
    Žlutou kartu dostává Kočí (1. FK Příbram B).
    89. GAJDOŠÍK - 3:4

89
    Hostouň právě vstřelila branku!
    A je tu přeci jen zápletka na konci zápasu! Domácí přidávají třetí snižující branku, když se prosadil střelou k tyčce LEOŠ GAJDOŠÍK!

87
    Hostouň by ještě ráda něco s výsledkem udělala, ale Příbram se stále drží.

85
    Příbram bude rozehrávat rohový kop a nebude s tím spěchat.

83
    Antwi vhodil aut před střídačkami. Příbram se drží na polovině soupeře, kde se bude snažit trávit co nejvíce času.

82
    Střídání v týmu 1. FK Příbram B: ze hřiště odchází Vokřínek, přichází Jelínek.

81
    Sudí odpískal útočný faul. Příbram si v klidu rozehraje.

78
    Domácí ztratili před šestnáctkou Příbrami míč, ale než se stihli hosté dostat na polovinu domácích, tak si Hostouň míč vybojovala zpět.

76
    Hosté kopali rohový kop, ale domácí Hostouň se ubránila.

74
    Dvořák se snažil si převzít míč ve vápně Hostouně, ale obránci mu to nedovolili a obrali ho.

72
    Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Dočekal, přichází Gajdošík.

69
    Hucek míč přesunul do lajny na spoluhráče, který se snažil centrem najít Dočekala, ale ten na míč nedoskočil a neměl tak možnost ani zakončit.

68
    Tetour musel pohotovým zákrokem zasáhnout a vyrazit míč na roh.

67
    Také domácí se po nějaké době dostávají na míč.

Matěj Šoba

Branky: 48. Dočekal (pen.), 56. Dočekal, 89. Gajdošík – 3. Vlček, 12. Vott, 14. Gabriel, 22. Gabriel

Karty:   25. Kosík (HOS) – 90+1. Kočí (PRB)

TJ Sokol Hostouň: Tetour – Pavlík (28. Mentberger), Zahranychnyy, Kosík, Hucek, Miker, Charvát, Vlasák (46. Mejdr), Hovorka (46. Hájek), Dočekal (72. Gajdošík), Kabele (C) (28. Shkyria)
    Náhradníci: Pančev – Mentberger, Shkyria, Kubáň, Hájek, Gajdošík, Mejdr

FK Příbram B: Kočí – Schindler (63. Vostárek), Antwi, Vokřínek (82. Jelínek), Vott (46. Dvořák), Švestka, Kolář, Vlček (C), Kvída, Gabriel, Januška
    Náhradníci: Bleha – Vostárek, Jelínek, Dvořák

Rozhodčí: Štastný – Řeháček, Mrkáček