Liberec B – Hr. Králové B 3:1 (kon.) | Bohemians B – Přepeře 2:2 (kon.) | Brozany – Dukla B 2:1 (kon.)
Slovan Liberec B
3:1 (3:0)
FC Hradec Králové B
Neděle 24.10.2021, 10:30 • Městský stadion / tráva • Česká fotbalová liga (B) • 13. kolo

13. kolo rozhodl Slovan Liberec v prvním poločase třemi vstřelenými brankami a dobrým výkonem. Posunul se tak na předposlední místo tabulky. Ačkoliv Hradec Králové se ve druhém poločase zlepšil, na body ze severu Čech to dnes nestačilo. (12:30:37)

90+1

90
    Druhý poločas bude nastaven o jednu minutu.

90
    Jedna z posledních příležitostí hostů. Přímý kop za hranicí velkého vápna ale hlavou odvrátila obrana domácích.

88
    Centrovaný balón letěl moc nízko a hostující obranný blok dokázal tuto příležitost Liberci zlikvidovat.

87
    Po několika minutách domácí znovu v útoku. Po faulu budou Liberečtí rozehrávat z pravé strany od lajny.

85
    Jakub Kosař to zkusil z hranice velkého vápna, ale střela po trávě neměla razanci a šla doprostřed. Vliegen si klekl a počkal si na balón.

85
    Hosté to zkoušejí také vzduchem, ale s vysokými balóny mají problémy. Nedaří se jim je zpracovat a postupovat dále.

83
    Liberec je pozorný a všechny útoky hostů likviduje ještě před velkým vápnem. Čas se Hradci neúprosně krátí.

81
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Kristian Michal, přichází Tomáš Polyák.

81
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Jan Šulc, přichází Andriy Yuzvak.

81
    Střídání v týmu FC Hradec Králové B: ze hřiště odchází Lukáš Hájek, přichází Jonáš Jelínek.

79
    Vliegen měl znovu potíže. Vysoký centr vyškrábl jen špičkami prstů před sebe a v malém vápně vznikala znovu nepřehledná situace. Tentokrát hosté nezakončili.

79
    Hosté pospíchají, všechny balóny míří před bránu Vliegena. Závěr utkání bude ještě zajímavý.

77
    Liberec se po obdržené brance snaží hru znovu uklidnit a srovnat se v obraně. Naopak Hradec Králové kombinuje, zatím ale jen na polovině hřiště.

74
    Žlutou kartu dostává Purzitidis Marios (FC Slovan Liberec B).
    73. KOSAŘ - 3:1

73
    Tým Hr. Králové B právě vstřelil branku! Tak přecijen se hosté dočkali. Po centru do vápna se míč několikrát nepřehledně odrazil až se ho ujal JAKUB KOSAŘ a doklepl jej do sítě.

73
    Střídání v týmu FC Hradec Králové B: ze hřiště odchází Josef Jonáš, přichází Matěj Šípek.