Atalanta BC – Udinese 1:1 (kon.) | Fiorentina – Cagliari 3:0 (kon.) | Hellas Verona – Lazio 4:1 (kon.)
AS Řím – Neapol 0:0 (kon.) | Inter – Juventus 1:1 (kon.)
ACF Fiorentina
3:0 (2:0)
Cagliari Calcio
Neděle 24.10.2021, 15:00Italská Serie A • 9. kolo

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 11:2. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 11:15. (16:55:57)

Je konec! Fiorentina nakonec poráží Cagliari 3:0. Domácí celek byl po celou dobu první půle mnohem aktivnější. Ve 22. minutě navíc Fiorentina po ruce jednoho ze soupeřů kopala penaltu, kterou proměnil Cristiano Biraghi. Na jeho zásah navázal ve 43. minutě Nicolás González. Pět minut po přestávce se navíc z přímého kopu prosadil Dušan Vlahovič. Ve zbytku duelu už si Fiorentina náskok pohlídala a soupeře nepouštěla do šancí.

90+3

90+2
    Nicolás González se po pravém křídle dostal do blízkosti velkého vápna, odkud chtěl odcentrovat do šestnáctky, ale neoslovil nikoho ve fialovém.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Cagliari v závěru utkání ještě kombinuje na polovině Fiorentiny, ale hosté zatím hrají daleko od domácí svatyně. Fiorentina je blízko k zisku třech bodů.

88
    Joao Pedro se hnal za dalším nákopem na pravou stranu hřiště, jenže skákavý míč neudržel na trávníku. Obránce Lucas Martínez míč odkopl.

87
    Nicolás González dostal nabito na hranici velkého vápna, odkud to zkusil technickým obstřelem, ale těsně minul zadní tyč.

86
    José María Callejón dostal prostor ke sprintu na levém křídle, hnal se do pokutového území, ale přízemním centrem trefil prvního zadáka soupeře.

85
    João Pedro se hnal za přihrávkou na levou stranu, jenže pod tlakem míč neudržel pro svůj celek. Obrana Fiorentiny dnes hraje na jedničku.

83
    Fiorentina se usadila na polovině soupeře, ale González s vypětím všech sil nedokázal udržet míč na trávníku. Naopak soupeř je teď důrazný.

82
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Lucas Torreira, přichází Sufján Amrabat.
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Giacomo Bonaventura, přichází Alfred Duncan.

81
    Pietro Terracciano vyrazil ven z branky, vrhl se pod nohy rozběhnutého soupeře a schoval míč do rukavic.

80
    Do konce dnešního souboje zbývá deset minut a domácí Fiorentina s velkým přehledem drží svůj náskok. Ani jeden z týmů už se nikam nežene.

79
    Cagliari se dnes směrem vpřed jednoduše nedaří. Hráči v bílém kombinovali na polovině Fiorentiny, ale průnikovou přihrávku nepochopil nikdo z hostů.

78
    Gaetano Castrovilli byl faulován na polovině hrací plochy a vybojoval pro domácí celek rozehrávku dalšího přímého kopu.

77
    Fiorentina kombinuje na polovině soupeře a číhá na skulinku v obraně soupeře. Nikdo ve fialovém dresu si zatím netroufl na zakončení.

76
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Riccardo Saponara, přichází José María Callejón.

75
    Saponara odcentroval z pravé strany do pokutového území, nicméně zadáci Cagliari měli dobré postavení a nenechali domácí zakončit.