Tampa – Arizona 5:1 (kon.) | Carolina – Boston 3:0 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 0:4 (kon.)
St. Louis – Colorado 3:4 (kon.) | Vancouver – Philadelphia 1:2 (kon.) | Seattle – Minnesota 4:1 (kon.)
Anaheim – Buffalo 3:4 (po pr.) | Los Angeles – Winnipeg 2:3 (kon.) | San Jose – Montreal 0:4 (kon.)
St. Louis Blues
3:4 (1:1, 0:2, 2:1)
Colorado Avalanche
Pátek 29.10.2021, 02:00 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

39:30
    J.T. Compher a Ivan Barbašev byli v potyčce zahrnuti také a od rozhodčích dostali dvě minuty za hrubost.

39:30
    Nazem Kadri a Jordan Binnington teď byli vyloučeni na 10 minut a trest domácího brankáře odpyká Klim Kostin.

30:27
    Justin Faulk vyhodil puk pod tlakem přes ochranné sklo bez teče, což znamená, že byl vyloučen za zdržování.

20:41
    Cale Makar vystřelil na vrcholu pravého kruhu a jeho pokus byl zablokován, jenže Marco Scandella si pomohl hákováním a daroval Coloradu čtvrtou přesilovou hru.

14:31
    Gabriel Landeskog znovu podrazil jednoho z hráčů Blues a tentokrát mu to už neprošlo. Faulován byl za vlastní bránou domácí Roberto Bortuzzo. Hra čtyři na čtyři.

13:20
    Logan O'Connor si sjížděl z levého křídla před bránu a Torey Krug dostal dvě minuty za držení. Další oslabení.

06:12
    Klim Kostin byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a Colorado má po komerční přestávce přesilovou hru.

00:47
    Justin Faulk svedl vyrovnanou bitku s Nazemem Kadrim, ale dostal ještě dvě minuty extra, které odpyká James Neal. Colorado si tak zahraje v úvodu přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 10. Parayko (M. Scandella, Tarasenko), 45. B. Schenn (Kyrou, Neal), 57. Tarasenko (R. Thomas, I. Barbašev) – 19. Compher (R. Murray, Jost), 32. Compher (Burakovsky, Makar), 35. Kadri (L. O'Connor, R. Murray), 45. Makar (MacKinnon)

St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Parayko (A), M. Scandella, Faulk, Krug, Bortuzzo, Walman – Perron, B. Schenn (A), K. Kostin – Bučněvič, Bozak, Kyrou – Tarasenko (A), R. Thomas, I. Barbašev – Neal, Joshua, Neighbours. Hlavní trenér: Craig Berube.
    Colorado Avalanche: Kuemper (J. Johansson) – Makar, Byram, E. Johnson (A), J. Johnson, R. Murray, MacDermid, J. MacDonald – MacKinnon (A), Burakovsky, L. O'Connor – Kadri, Landeskog (C), Ranta – Compher, Jost, M. Kaut – Jayson Megna, Helm. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Rozhodčí: Michael Markovic, Corey Syvret. Čároví: Trent Knorr, Kilian McNamara

Diváci: 16558