Méty – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Lyon – Lens 2:1 (kon.)
Olympique Lyon
2:1 (2:0)
Racing Lens
Sobota 30.10.2021, 21:00 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 12. kolo

Mockrát Vám děkuji za pozornost, doufám, že se uvidíme u další utkání nejvyšší francouzské soutěže. S přáním hezkého zbytku večera, Vojtěch Adamek. (22:57:43)

Dnešní zápas byl pro nezaujatého fanouška velmi zajímavý, domácí Lyon si dokázal v prvním poločase vytvořit dvougólové vedení, které v následujícím poločase hájil až do samotného závěru. Hosté v druhém poločase zjednodušili svou rozehrávku, po krásné akci dokázali snížit, ale na více se již nezmohli. Důležité tři body zůstávají v Parc Olympique Lyonnais a připisuje si je tedy domácí Lyon, který je potřeboval jako sůl. Lens ztrácí další body a rozdíl na první PSG činí již propastných 10 bodů.

90+5

90+5
    Zvednutý praporek sudího vystavil stopku rozvíjející se akci domácího celku, Slímání by jinak utíkal zcela osamocen na odkrytou branku soupeře.

90+4
    Míč poskakoval ve vápně Lyonu, nakonec jej do bezpečí dokázal dostat domácí obránce Denayer.

90+4
    Další rohový kop budou mít k dispozici fotbalisté Lens, nyní ovšem z pravé strany hřiště.

90+3
    Z rohového kopu nakonec nebylo vůbec nic, hosté se ovšem i nadále udrželi u míče a nyní obléhají branku svého soupeře.

90+3
    Rohový kop z levé strany hřiště bude kopat hostující Lens, do vápna soupeře běží i gólman Leca.

90+2
    U míč jsou hostující fotbalisté, ti by se rádi dostali do příležitosti, kterou by dokázali proměnit ve vyrovnávací branku, zatím ovšem nic.

90+1
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Bruno Guimarães, přichází Islám Slímání.

90+1
    Sudí nastavuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Zvednutý praporek sudího vystavil stopku rozvíjející se akci hostujícího Lens.

89
    Caqueret je již opět na nohou, hra tedy může opět pokračovat.

88
    Jeden z domácích fotbalistů se, po faulu Dansa, ocitl ležet na trávníku, sudí tedy přerušuje hru.

87
    Po nedovoleném zákroku Doucourého budou domácí fotbalisté rozehrávat standartní situaci na polovině svého soupeře, díky čemuž zas získají nějaké ty cenné vteřinky navíc.

86
    Domácí fotbalisté nyní kombinují na polovině svého soupeře, což jim za aktuválního stavu rozhodně vyhovuje.

85
    Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Jonathan Gradit, přichází Charles Boli.
    Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Jonathan Clauss, přichází Deiver Machado.