Ústí n/L – Slavia 3:4 (po pr.) | Havířov – Litoměřice 1:3 (kon.) | Frýdek-M. – Vrchlabí 1:5 (kon.)
Benátky n/J – Přerov 3:0 (kon.) | Kolín – Poruba 2011 2:1 (kon.) | Šumperk – Vsetín 2:7 (kon.)
Kadaň – Jihlava 2:5 (kon.) | Prostějov – Třebíč 1:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:4 (1:0, 1:0, 1:3 - 0:1)
HC Slavia Praha
Sobota 30.10.2021, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 17. kolo

Z Ústí nad Labem se s vámi loučí Tomáš Suchánek. (18:16:55)

Je dobojováno! Slavia nakonec bere dva body za vítězství v prodloužení, když se hattrickem blýskl David Šteiner!

61:50 David ŠTEINER - 3:4

61:50
    Slavia právě vstřelila branku!
    A je hotovo! Bonusový bod si v prodloužení zasloužila Slavia. Hattrick završil únikem DAVID ŠTEINER – 3:4! Asistence: Patrik Machač.

61:10
    Martin Weinhold ujel sám na Zajíčka, ale ten ustál tuto šanci hostů.

60:45
    Lukáš Žejdl přestřelil první ranou v prodloužení.

60:01
    Slavia vyhrála důležité vhazování.

60:01

Poslední třetina nám nachystala čtyři branky a pořádné drama, které rozuzlilo vyrovnávající brankou Jana Milfaita v závěrečném risku domácích bez brankáře! Uvidíme tedy v Ústí nad Labem prodloužení.

60:00
    58:41 Jan MILFAIT - 3:3

58:41
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Slovanu se risk bez brankáře vyplatil! Nádhernou přihrávku do prázdné připravil Daniel Vrdlovec a JAN MILFAIT kotouč doklepl do odkryté branky – 3:3! Asistence: Daniel Vrdlovec a Jiří Drtina.

58:22
    Slovan to zkouší bez brankáře!

58:22
    Oddechový čas pro domácí Slovan.

58:22
    Icing Slavie přesouvá hru před Romana Málka.

57:02
    Slovan se sám připravil o pásmo a musí opět ze své třetiny.

56:18
    Martin Tůma se svou rychlostní dostal do útočného pásma, ale ke střele se nedostal.

55:02
    Slavia v pěti.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 11. Ondřej Bláha (Milfait), 25. Přindiš (Vrdlovec, J. Drtina), 59. Milfait (Vrdlovec, J. Drtina) – 48. T. Knotek (P. Machač), 49. Šteiner (Weinhold, Vlček), 51. Šteiner (Jaroslav Brož, R. Havel), 62. Šteiner (P. Machač)

HC Slovan Ústí nad Labem: Zajíček (Hamalčík) – Š. Havránek, J. Drtina (A), Přindiš, Trefný, L. Chalupa, Vladimír Brož (A), Záruba – Štěpán Bláha, Vrdlovec, Trávníček (C) – Ondřej Bláha, Milfait, M. Tůma – Ouřada, T. Čermák, Martin Bláha.
    HC Slavia Praha: R. Málek (M. Michajlov) – Weinhold, Daniel Krejčí, Veber, T. Duda, Mikuláš Hovorka, Barák, R. Havel – M. Ondráček (A), Žejdl, Poletín (C) – Kern, T. Knotek (A), R. Všetečka – T. Pšenička, P. Machač, Vracovský – Šteiner, Vlček, Jaroslav Brož.

Rozhodčí: Petružálek, Bejček- Baxa, Dědek